Přejít na obsah

Vymena motoru


Pietro20

Doporučené příspěvky

Většinou se vyplatí auto prodat a koupit jiné. To platí v 99,9 % Je tam mraky rozdílnejch věcí tudíž časově a finančně velmi náročné. Nedoporučuju ti se do toho pouštět

preto sa potrebujem poradit s niekym...ale ked berem do uvahy ze to je skoro ten isty motor tak nemalo by nastat nejaky problem....ak kabelaz ostane stejna samozrejme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz hlavne oprav to co mas a potom uvazuj co dalej. ale riesil by som to vymenou auta to bude asi ta najlepsia volba a najlacnejsia

no vcera mi zo servisu ani radsej nevolali co to bude stat :disgust:

hladam rozne alternativy.... aspon si spravim rozhlad a nebudem investovat do niecoho co sa mi neoplatiii -_-

AUTO zmenit ani za svet...to sa uz vobec neoplatiii

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem motory 12V za 10 tis. korun.

líbí se mi příspěvky: výměnu ti nedoporučuji

ale on se ptal na problematiku

si to vystihol -_-

som vyuceny mechanik strojov a zariadeny a po technickej stranke by som nevidel asi ziaden problem, a v elektrike sa moc dobre nevyznam...nehovoriiim, ze by som to robil sam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Šlo. Jde všechno. Ale je to celkem složitý.

Musel bys to udělat jako přestavbu, ale jen výměnou motoru to asi nezkončí. Musel bys předělat brzdy a možná i podvozek-tlumiče.

Zeptej se šmouli, ten tam myslím napasoval 1.8 T v benzínu z Oktavie I RS.

Ale lepší je koupit si silnější motor a pak to nachipovat.

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výměna motoru je možná, ale předěloávat HTp není moc smysluplný (cena dílů + pokud to nezvládneš sám tak cena práce + to že to těžko budeš mít legální cestou + to že se toho auta pak budeš horko těžko zbavovat)...jináč bys musel vyměnit: poloosy, spojku, převodovku, motor, brzdy, komplet podvozek , výfukovou sestavu a ŘJ - snad jsem nic nezapoměl :) Myslím že mnohem lepší je prodat HTp a koupit si skrátka silnější auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahojte, idem sa pustiť do mojej fabie ktorú mi prenechal otec, i keď je momentálne nepojazdná. Má nabehane  čosi cez 170tis. Km.

Lenže problém je v tom že sa zadrela, chcem sa opýtať mám tam motor 1.4Mpi 50KW , musí tam ísť presne ten istý typ motora?  Niekde som počul že dokonca aj kód motora musí byť rovnaký, ale to nechápem. Oplatí sa vôbec puštať do toho?  Kde by sa dal zohnať kvalitný motor? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nato ti odpoviem presne nedavno som menil motor vsetky mpi 50kw su v podstate rovnake a budu ti pasovat jedna sa o  kody AME AQW a ATZ. Kvalitny motor treba hladat urcite su  ja som kupil nakoniec v cechach motor si treba vyskusat este na aute inak by som nekupoval . Ak to nevies posudit tak daj to niekomu co sa v tom vyzna . Cena u nas 300- 500€  a u susedov 200-400€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...