Přejít na obsah

kluc na skoda fabia 1.4 16v


branik5

Doporučené příspěvky

chcel by som sa spytat ci sa da urobit dasi kluc na skoda fabia 1.4 16v lebo som mal kluc vyskakovaci aj s dialkovim na kluci ale stratil som ho a teraz uz mam len nahradny ale tan neni s dialkovim na kluci da sa nieco urobit aby som mal naspet vyskakovaci kluc s dialkovim?? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
:palec2: Teraz nam prezrad ktory kluc bol original???? vyskakovacka alebo obycajny kluc?????

Lebo taka kombinacia klucou k autu nie je. Bud su 2 kluce bez D.O. ALEBO 2 kluce vystrelovaky s D.O. :);)

Já mám také 2003 a jeden klíč vystřelovák 3 tlačítko a druhý obyčejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no proste ako ja viem ja som ku svojmu auto uz od vyroby dostal jeden vystrelovak a jeden obycajny mozno ze ten kto sa tu stale hada ze to neje pravda tak asik nema fabiu ale octaviu a tam to uz mohli davat inac ale fabie to dostavali tak jak je to uz napisane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY já nevím proč se pořád hádáš. Asi se opravdu dříve dávali v sadě jeden vystřelovák a jeden klasický. Ano teď se dává sada dvou vystřelovacích od výroby, ale dřív to tak být nemuselo, jak tady několik lidí potvrdilo.

PS: Když můj strýc kupoval VW golfa IV v roce 2000, tak k tomu dostal jeden klíč se světýlkem, jeden bez světýlka a jedenu plastovou čepel na vyrobení kopie. Vím, že to nemá s dálkou nic společného, ale alespoň je vidět, že kolem toho roku koncern dával v sadě od výroby různé klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo hledá ten najde. :palec2:

post-16481-1265029211_thumb.jpg

Dva totožné klíče s D.O. se dávali asi až po faceliftu. A hlavně si sám pořádně pročti návod, který si skenoval, protože máš ještě starší typ návodu než já. Ten můj je tištěn v roce 2003 a tam se rozdílné klíče dávali.

Editováno: , autor: Kubenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NNNTOMAS:Ziadne domienky nepisem!!!!! Par novych aut uz som videl vzdy mali kluce rovnake!!!!!

;):)

JA nepotrebujem chodit k predajcovi a pytat sa ake kluce sa davaju k NOVEMU autu . Ja to na 100% viem.

Len TY +KUBENEC stale tvrdis ze to nie je tak!!!!!

To to forum je o radach a pomoci clenom a neclenom fora!!!!!!

P.S. Napis JASTEROVI on sady zamkou predava ci sa stretol ze v sade mal DVA rozdielne kluce- VYSTRELOVAK+OBYCAJNY KLUC!!!!

LINK: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=82405&hl=

POTOM SEM NAPIS ODPOVED.

Prochy už opravdu brzdi. Přečti kolik nás tu je co ti píšeme , že to tak není. Nyní ano. Dva stejné klíče máš pravdu, ale serie z dřívějších let spec 2003 to měly jeden vystřel, jeden normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...