Přejít na obsah

montáž xenonu


Jancák Petr

Doporučené příspěvky

Děkuji,

Mám halogeny, nechával jsem je leštit M3 pastou v servisu. 500 Kč za kus, žárovky osram night breaker a rozdíl víceméně žádný, takže jsem vůči leštění skeptický. Samozřejmě po vrakovištich se kouknu a koukám, ale nevím jestli to bude lepší než koupit nové, byť depo. A ještě když tak koukám na odkaz výše...tyhle xenony tam dát? Ano\ne? A proč... Je náročná montáž a může se to? Asi tam nebude ta nivelace.. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně svítit to bude ale jak už tady bylo řečeno pokud nemáš vše doděláno jak má být a narazíš na zkušeného poldu tak jsi v háji.Na stk je to snažší uplait než to zkoušet na policajta.Takže pokud nemají xenony ostřiky a náklon tak zdaleka nemáš vyhráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, děkuji za názory. Pujdu tedy do těch halogenů. Asi zvolím depo, protože to potřebuji rychle, tohle je o nabourani. Jen mě docela zarazilo to, že to je ojedinělý případ a že superb má prý světlomety velmi dobré a bohužel jsem kapnul na vadného jedince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, na co nivelaci davaji ve skodovce, kdyz se daji nastavit svetla manualne a notovo, ze? Presne takovym dobrakum bych ty lampy rozmlatil. Neni nic lepsiho, nez kdyz jede nalozeny prase a sviti tak, ze nevidim cary, natožpak moji polovinu. Radeji halogeny a origo nez xeny dodelavane na polovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jak píše michal2009 a vick!

Radši koukni po vrakáčí a sbazarech. Mě se porařilo na supa koupit bixenon včetně trafa, a ostatního za 2900,-Kč byl krásně čirej. 

Dodělej hlavně ostřiky.

Ve škodovce u nás na Řípské v Brně, když jsem ten světlomet sháněl, chtěli 25 000,-Kč/bez DPH a holej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jak píše michal2009 a vick!

Radši koukni po vrakáčí a sbazarech. Mě se porařilo na supa koupit bixenon včetně trafa, a ostatního za 2900,-Kč byl krásně čirej.

Dodělej hlavně ostřiky.

Ve škodovce u nás na Řípské v Brně, když jsem ten světlomet sháněl, chtěli 25 000,-Kč/bez DPH a holej

V porsche? To je taky dobra prasarna, 25tis bez dph :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...