Přejít na obsah

Montáž autorádia - HELP!!!!


Host aka

Doporučené příspěvky

Ahoj,

dneska mi řpišlo rádijko, tak jsem byl plný radosti...teda až do chvíle, kdy jsem asi půl hodiny zápolil s montáží, ale prostě ho tam nemůžu napasovat. Vzadu je asi milion kabelů a vždy se tam zkroutí tak, že tam to rádio nemůžu stčit celé.

Poraďte mi prosím rychle nějakou fintu, je potřeba sundat nějaké boční plasty a pak ty kabely usměrnit nebo tak něco? DÍKY...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to promin,ja si myslel ze tady jsou davany hotove manualy a ze komunikace probiha na dane tema v rubrice fabie- elektrika,holt se clovek prorad uci. :-)

1/ myslím, že se v této sekci řeší různé jiné blbosti

2/ proč to mám prosím psát do sekce Fabie-Elektrika? Pomůže mi tam někdo z majitelů Fábií s montáží rádia do Octavie?

Poprosil bych admina, aby toto téma smazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dneska mi řpišlo rádijko, tak jsem byl plný radosti...teda až do chvíle, kdy jsem asi půl hodiny zápolil s montáží, ale prostě ho tam nemůžu napasovat. Vzadu je asi milion kabelů a vždy se tam zkroutí tak, že tam to rádio nemůžu stčit celé.

Poraďte mi prosím rychle nějakou fintu, je potřeba sundat nějaké boční plasty a pak ty kabely usměrnit nebo tak něco? DÍKY...

Musíš se snažit kabely i s ISO konektory natlačit na levou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2002 a stejnak se mi to nepodařilo nikam nacpat. Stav zoufalství dospěl tak daleko, že jsem rozebral palubku zleva, potom zprava a stejnak je tam přístup jako k penězům, takže jsem se na to vy...l a pojedu s tím do servisu... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych to tam možná i vecpal, ale jsou tam 3 páry výstupů, pak ISO a pak kabel k rádiu. Když se povede někam vecpat jedno, vyleze druhé, pak to chce člověk povytáhnout a někde je to zase šprajclé, takže ani dovnitř ani ven, prostě už na to nemám nervy... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z větší části jsem nařízl tohle T-éčko s úmyslem to vyštípat úplně. Tak teď nevím, jestli to vyimplantovat úplně, nebo to přivařit zpět. Vaša psal, že to tam je k prdu, tak to asi vyndám úplně (dle směru naříznutí).....

post-29-1147378494.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z větší části jsem nařízl tohle T-éčko s úmyslem to vyštípat úplně. Tak teď nevím, jestli to vyimplantovat úplně, nebo to přivařit zpět. Vaša psal, že to tam je k prdu, tak to asi vyndám úplně (dle směru naříznutí).....

Vypada to tam jak ve fabii a tam jdou konektory v pohode zastrkat dolu... Tak hodne trpelivosti, na vic pokusu to tam das :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z větší části jsem nařízl tohle T-éčko s úmyslem to vyštípat úplně. Tak teď nevím, jestli to vyimplantovat úplně, nebo to přivařit zpět. Vaša psal, že to tam je k prdu, tak to asi vyndám úplně (dle směru naříznutí).....

Vypada to tam jak ve fabii a tam jdou konektory v pohode zastrkat dolu... Tak hodne trpelivosti, na vic pokusu to tam das :)

No, tam na té spodní pozici (polovině) je taková ta odkládací přihrádka (t.č. vyndaná), takže tam toho místa moc není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to zaaretovane?

Vzadu se do rádia šroubuje takový oboustranný šroubek, na něj se dává takový gumový bazmek a ten by se měl při montáži strčit do díry v té zadní části přístrojovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...