Přejít na obsah

Vrzani palubky


koudy

Doporučené příspěvky

Toho jsem si taky vsiml, nejcasteji to bylo v zime, kdyz bylo auto studene, tak v tech plastech chrupalo. Ted to obcas take dela, ale nedovedu urcit misto odkud to vychazi, je to jako z pod celniho okna na strane spolujezdce, nebo z predniho praveho sloupku, lista vetrani pod celnim oknem? Jinak na kocicich hlavach drnci popelnik a schranka na bryle.. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Mě vrzala mřížka pod čelním sklem, ta co kryje ofuk. Začalo mi to vrzat po ujeti cca 1km při studenem motoru a když se to ohřálo, tak to přestalo. Když jsem při částečně ohřátem motoru a relativně chladnem interiéru dal vytápění na max. tak se to nedalo vydržet. V rémci záruky jsem použil na servis fintu o kamarádovi, kterému to taky dělalo a u konkurence mu to vyměnily. Nejprve měli řeči že jim to Boleslav neuzná atp. Nakonec zdarma vyměna a mám pokoj. Už to nevrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Dělá to ta děrovaná lišta pod předním oknem která slouží k ofukování předního okna a i k přívodu vzduchu do interiéru. Mám ji vyměněnou v záruce a od té doby klid. Technik v servisu povídal že to byla špatně zvolená kombinace materiálu lišty a přístrojovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to ta děrovaná lišta pod předním oknem která slouží k ofukování předního okna a i k přívodu vzduchu do interiéru. Mám ji vyměněnou v záruce a od té doby klid. Technik v servisu povídal že to byla špatně zvolená kombinace materiálu lišty a přístrojovky.

Jo,už vím.Díky moc za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes v posledny den zaruky som objavil nerovnosti na palubovke pred spolujazdcom. Skoro som zgegol, ked som to zbadal. Tri kopceky v tej zasranej hmote . Vraj perfektne spracovanie na dotyk prijemne .....ano citit to ako hovado, ked sa prejdete rukou tak tam mam Hohe Tatras . Po zatlaceni prstami sa to na chvilu vratilo naspat. Co to spravi za mesiac neviem. Asi sa dnes zastavim v servise a zreklamujem to. Mal ste to uz niekto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>>> Tak som bol v servise, a napadlo ma , ze si to pozriem na novej koktisi .....ludia, len som ziral ...aj na vystavenom funglaci su tie bubliny citit....po lepsom badani a konzultacii s technikom sme dosli na to, ze to je prelis airbagu spolujazdca. Cize , ked to nahodou mate tiez, tak sa nezlaknite ....je to default ;) . Ale aj tak ....auto za 640tisSK by taketo nieco nemalo mat. Kazdopadne mi spadol kamen zo srdca ..... uz som si myslel , ze slniecko sa podpisalo :wallbash:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v posledny den zaruky som objavil nerovnosti na palubovke pred spolujazdcom. Skoro som zgegol, ked som to zbadal. Tri kopceky v tej zasranej hmote . Vraj perfektne spracovanie na dotyk prijemne .....ano citit to ako hovado, ked sa prejdete rukou tak tam mam Hohe Tatras . Po zatlaceni prstami sa to na chvilu vratilo naspat. Co to spravi za mesiac neviem. Asi sa dnes zastavim v servise a zreklamujem to. Mal ste to uz niekto ?

>>> Tak som bol v servise, a napadlo ma , ze si to pozriem na novej koktisi .....ludia, len som ziral ...aj na vystavenom funglaci su tie bubliny citit....po lepsom badani a konzultacii s technikom sme dosli na to, ze to je prelis airbagu spolujazdca. Cize , ked to nahodou mate tiez, tak sa nezlaknite ....je to default ;) . Ale aj tak ....auto za 640tisSK by taketo nieco nemalo mat. Kazdopadne mi spadol kamen zo srdca ..... uz som si myslel , ze slniecko sa podpisalo :wallbash:

Taky jsem si toho všiml, ale neřeším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Možná ti drnčí ten držák na parkovací lístky. Mě to dělalo to samý, šel jsem s tím do servisu a zjistili, že je to tohle, což mě vůbec nenapadlo. Zkus tam vrazit párkrát přeložený papírek a uvidíš.

Já mám problém, že při jízdě klidně i na uplně rovnym asfaltu mi vrže výdech klimatizace pod oknem. Přišel jsem na to, že když zatlačim na hranu palubovky nad budíkama, vrže to i při stojícim autě. Nevim vůbec, jak to odstranit. Zničil jsem si kvůli tomu tu kovouvou lištu, jak jsem tam chtěl něco vrazit. Do servisu se mi s tím nechce, jelikož už mám po záruce. Nevíte, co s tím?

A ještě se chci zeptat, jak rozdělat výplně dveří (MR 04). Našel jsem tu spoustu dotazů na tohle téma, na všechny odpověď, že se to tu řešilo už mnohokrát, ale při sebepečlivějšim prohledávání fora jsem to tu prostě nenašel a ani na netu žádný návod. Díky za vstřícnost:)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...