Přejít na obsah

Vrzani palubky


koudy

Doporučené příspěvky

Mne tiez vrzgala palubka. Ani za ten svet som nevedel prist co to je. Az teraz pri vymene celneho skla som to objavil. Bolo to trenie uplneho rošteka palubky o predny A-stlpik karoserie(vid. priloha) . Po demontazi bocneho krycieho plastu na A-stlpiku u spolujazdca som to prelepil na karoserii textilnou paskou alebo mozete pouzit tu chlpatu stranou sucheho zipsu a je pokoj. Ciel je aby sa tie dve casti o seba netreli(Guma a lakovana cast karoserie) . Niektori z nas to tu jednoducho odstrihli ;)

post-3328-0-49764700-1302093190_thumb.jp

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Kluci nemáte někdo návod na demontáž a montáž té mřížky, abych něco neurval? Já si myslel, že mi to vrzání u spolujezdcovi strany dělá čelní okno (po výměně) a když jsem na to dnes sáhnul, tak to vrzalo stejně jako během jízdy. Nerad bych něco urval. Mám 2009 facelift. Záruku bohužel nemám :|

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja som tu mriezku vyriesil bez demontaze tak, ze som do medzeri medzi nou a palubkou vlozil sivu textilnu pasku. Vzdy som prstom postlacal na mriezku aby som zistil kde vrzga, medzeru som roztiahol nozikom a vlozil kusok pasky tak hlboko aby ju nebolo vydiet. Od vtedy mam pokoj. Pred tym to vrzgalo hlavne v zime pri akceleracii.

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poslal ze zajímavosti dotaz přímo na Škoda Auto, proč výrobce neuzná závadu, která je známá a v rámci záruky bez problému vyřešena není uznávána i po záruční době. Čekal jsem podobnou odpověď, kterou jsem dostal, ale pro zajímavost ji přikládám:

 

přes ŠKODA Info-Line jsme obdrželi od Vás e-mail, ve kterém nás informujete, že u Vašeho vozu ŠKODA Octavia Combi, rok výroby

2009 jste zjistil, že dochází k vrzání plastových mřížek výdechů klimatizace.
Je nám velice líto, že ve Vašem případě došlo k Vámi uváděným potížím. Chtěli bychom Vás ujistit, že nám záleží na spokojenosti
zákazníků s užíváním vozů naší produkce, a proto jakékoliv vzniklé provozní potíže s výrobky naší produkce odborně řešíme v síti
autorizovaných servisů Škoda.
Jak píšete, uvedený hluk jste reklamoval u sml.servisu ŠKODA v Olomouci a tato Vaše reklamace nebyla vyřízena na garanční
zakázku, ale byla Vám nabídnuta oprava na placenou zakázku.
V postupu smluvního servisu ŠKODA neshledáváme chybu neboť každý vůz má, resp. ve Vašem případě měl svou záruční dobu, ve které
jsou všechny reklamované výrobní vady bezplatně odstraněny.
Ze servisní praxe známo, že hluky plastových dílů v interiéru jsou způsobovány jejich znečištěním prachem, otěrem, anebo
používáním různých mazacích a zkrášlovacích přípravků na plastové díly, které nejsou výrobcem vozů ŠKODA AUTO a.s. schváleny a
proto nelze po 6-ti letém provozu Vašeho vozu akceptovat Váš požadavek na bezplatnou pozáruční opravu resp. výměnu plastových
mřížek výdechů klimatizace.
Věříme, že je naše odpověď pro Vás dostatečná a přejeme Vám mnoho spokojenosti s vozem ŠKODA Octavia.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...