Přejít na obsah

VAG COM


Fíla1

Doporučené příspěvky

Jo pokud to máš jen na úpravu po výměně přístrojovky z jinýho auta tak to bych bral ale pokud to máš na kšeft a chceš ojebávat lidi tak už aby to byl trestný čin a pak by jsi takový frajeři zasloužily přerazit pazoury. Toť múj názor. :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pokud to máš jen na úpravu po výměně přístrojovky z jinýho auta tak to bych bral ale pokud to máš na kšeft a chceš ojebávat lidi tak už aby to byl trestný čin a pak by jsi takový frajeři zasloužily přerazit pazoury. Toť múj názor. :aggressive: :aggressive: :aggressive:

naprostej souhlas, zpřerážet ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim ze na to práve ani neprisel, Vag stahnul z netu, a tady se snazi prijit na to co a jak aby si mohl vydelavat, treba uprava km za 500. Co by ne. razem z neho je podnikatel. Jinak z tim zprerazenim rukou nesouhlasim, to je totis malo, temhle zmrdum rozflakat hubu... a zavrit do lagru. Ono je pravda ze koukat na kilometry a dle toho kupovat auto je blbost. Na aute je to poznat ud dle vzhledu, pokud je to schnilak, rozdrbanej bolant atd tak auto 120tis nema. a pukud je 10 let stary, volant novej, pedaly taky tak to je tez napadny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisi jenom tu zalozim mensi konverzaci a uz jsem obvinenej ze chci okradat lidi... Vubec to tak neni..!!! Dostal se kde me kabel a tak jsem hledal nejaky soft a nasel jsem normalni VAG-COM tak jsem se v tom stoural a neco si nastavoval na mem aute... A narazil na to ze lze "i" upravovat km ale kdyz jsem zvysil nebo i snizil stav km i o 1km psalo to error tak se prave ptam jak je to mozne a jestli tam neni nejaky figl?? Dale jsem tam nikde neobjevil jak se zmeni cisla nebo treba nakodovani u vymene budiku??? nevi nekdo...Takze jeste jednou shrnuto--> nemam to vubec za ucelem nejakyho obirani lidi atd...jenom me proste uz nebavi s kazdou blbosti jezdit do servisu a nechavat jim tam 500,- kdyz si to muzu nastavit sam.. Poradi teda nekdo...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pokud to máš jen na úpravu po výměně přístrojovky z jinýho auta tak to bych bral ale pokud to máš na kšeft a chceš ojebávat lidi tak už aby to byl trestný čin a pak by jsi takový frajeři zasloužily přerazit pazoury. Toť múj názor. :aggressive: :aggressive: :aggressive:

máš pravdu,uvalit koule,to je svinstvo,pravda je lepší,alespon jiný kupec ví co může čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...