Přejít na obsah

Zadní stěrač O1 sedan


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové mám problém z ostřikovačem na zadní okno (je to sedan) ,ostřikovač je v ramínku stěrače a najednou přestal stříkat, motorek běží ale z trysky nejde ani kapka nevíte kde se stala chyba podotýkám že voda mi nikde neteče (kde nemá)

děkuji za radu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové mám problém z ostřikovačem na zadní okno (je to sedan) ,ostřikovač je v ramínku stěrače a najednou přestal stříkat, motorek běží ale z trysky nejde ani kapka nevíte kde se stala chyba podotýkám že voda mi nikde neteče (kde nemá)

děkuji za radu :aggressive:

A mas vodu v nadrzce?? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové mám problém z ostřikovačem na zadní okno (je to sedan) ,ostřikovač je v ramínku stěrače a najednou přestal stříkat, motorek běží ale z trysky nejde ani kapka nevíte kde se stala chyba podotýkám že voda mi nikde neteče (kde nemá)

děkuji za radu :aggressive:

A mas vodu v nadrzce?? lol

Jé to nevím a co se tam leje nafta nebo voda lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych prověřil zda se ti nměkde pod autem nedělá kaluž

nevím jak koktak,ale fábka ma hadičku napojenou v motoru před řidičem a tam se rádo rozpojí, kdysi jsem to na fábce řešil

na koktě zatím ne, ale zkus třeba szndat hadici z čerpadla zda to stříká a pokud nebiude problém s motorkem, tak hledat po hadici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny,

mám takovej problém se zadním stěračem, pořád mi praská pojistka a stěrač pak nestírá, pojistku vyměním stěrač běží a po nějaký chvíli (nemůžů říct jestli jsou to hodiny nebo dny - protože ho nepoužívám každý den) zase neběží, kouknu na pojistku a je prdlá...už jsem koukal na 5 dveře jestli tam neni někde něco ztratovanýho ale nezdá se mi....nevíte někdo co s tim??budu rád za každou radu, protože když ho zrovna potřebuju tak neběží a je to dost nepříjemný..

Předem všem moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nevíte někdo co vše je třeba pro zapojení zadního stěrače do octavie 1 sedanu? Jeden ňouma mi naboural zadek, tak jsem si našel nové zadní dveře i se stěračem, ale mám octavii z 97 a nevím přesně co budu všechno potřebovat. Už jsem si koupil páčku pro zadní stěrač a čerpadlo s dvouvývodem. Moc děkuji za všechny nápady. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravom kolegovia.potreboval by som radu. na zadnych dverach mam stierac ale zistil som ze od ostrekovaca nejde ani hadicka a ani kable na konektor.natiahnut hadicku nebude problem ale nenasiel som nikde schemu zadneho stieraca.nemate ju prosim niekto nech si to natiahnem s poistkovej skrinky a ovladacej packy. skoda oktavia 1.9 tdi 2003 sedan.dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tiež pracujem na zadnom stierači ak tam nebol od výroby tak treba

- motorček ostrekovača

- výmena páčky stieračov

- osadenie poistky zadného stierača + kábel do zadu napinovať do konektoru

- ešte dva vodiče treba doplniť a to vodiče od motorčeku ostrekovača

- potom tú hadičku od motorčeka

a treba mať veľký cyklovač stieračov

:kol-32: Len ma zarazilo že máš zadný stierač bez káblov a ...(kto Ti to tam dal) ak to nieje origo. :kol-32:

Veľa zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DODOHOME: :kol-47::kol-26:

A dieru do skla si zabudol napisat!!! Treba vrtat dieru do skla na motorcek zadneho stieraca. Ktoru doma URCITE nevyvrtas!!!!

:doh

Auto bolo burane od zadu tak tam vymenili zadnu kapotu z auta ktore malo stierac uz z vyroby. :kol-31: :kol-31:

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ako prochy pise.urcite tam boli menene yadne dvere.ale zase myslim ze nie je nutne menit packu pretoze ma funkcie na zadny stierac.pretoze ked zatlacis packu tak v druhej polohe ide motorcek a ma snahu tlacit vodu.lenze ako som pisal hadicka nie je natiahnuta len pri motorceku ukoncena aby neslzila z toho voda.cize co sa vody tyka treba len natiahnut hadicku dozadu.no otazka je kade ju mam tahat nevie niekto prosim?kable z packy a napatie nebude problem natiahnut a na konci na konektor napinovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DODOHOME: :kol-47::kol-26:

A dieru do skla si zabudol napisat!!! Treba vrtat dieru do skla na motorcek zadneho stieraca. Ktoru doma URCITE nevyvrtas!!!!

:doh

Auto bolo burane od zadu tak tam vymenili zadnu kapotu z auta ktore malo stierac uz z vyroby. :kol-31: :kol-31:

Keď chio 11 písal že má ne zadnej kapote motorček aj stierač nepredpokladal som že ho tam má nalepený alebo len tak položený - no chcel som iba pomôcť. Nemám prečo :kol-26:

Krásny deň praje Dodohome. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tiež pracujem na zadnom stierači ak tam nebol od výroby tak treba

- motorček ostrekovača

- výmena páčky stieračov

- osadenie poistky zadného stierača + kábel do zadu napinovať do konektoru

- ešte dva vodiče treba doplniť a to vodiče od motorčeku ostrekovača

- potom tú hadičku od motorčeka

a treba mať veľký cyklovač stieračov

:kol-32: Len ma zarazilo že máš zadný stierač bez káblov a ...(kto Ti to tam dal) ak to nieje origo. :kol-32:

Veľa zdaru.

:kol-47::kol-26: ESTE RAZ TI TO NAPISEM

Tu je odpoved pre teba.

A dieru do skla si zabudol napisat!!! Treba vrtat dieru do skla na motorcek zadneho stieraca. Ktoru doma URCITE nevyvrtas!!!! ALEBO SA MYLIM??? :kol-31::kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHIO: :kol-47: Ja VIEM ze ti mas stierac!!!

Precitaj si poriadne ma com pracuje DODOHOME.

On musi este vyvrtat DIERU do skla abi tam namontoval zadny stierac.

Moj nick je PROCHY603 :kol-24:

Mas k autu aj servisnu knizku??? Tam zistis ci bol zadny stierac namontovany uz vo fabrike.

Alebo si pozri datovy stitok pri rezerve v kufri. A hned budes mat jasno. :kol-31::kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj nick je PROCHY603 :kol-24:

Až je budeš Ty všem psát přesně jak si je píšou oni, tj když je napsané malými, tak Ty je nebudeš psát VERZÁLKAMA a budeš je taky psát komplet, tudíž i takový chio11 je pro Tebe chio11 a ne CHIO, to samé dodohome a ne DODOHOME, pak tu hulákej a plácej rukama. Jinak si chuchni!

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603 :kol-24: to je pre teba.

Ja som kúpil kapotu aj so sklom z auta kde je zadný stierač, ostrekovač, kabeláž po konektor v kufri a aj hadička ostrekovača.

To čo som tu písal sa ale netikalo mňa, ale výhradne (chio 11) a on to pochopil správne - aspoň dúfam. :kol-32:

Toto je pre chio 11

Jediné čo som Ti zatiaľ nenapísal z toho čo si sa pýtal je že vodiče aj hadička má viesť pod obkladom ľavého prahu od A stĺpika až do kufra za koberec na ľavej strane pod repro v kufri (tam sú tri konektory hnedý, čierny a ružový)

Zdravým všetkých čo sa snažia pomôcť a nie provokovať. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603 :kol-24: to je pre teba.

Ja som kúpil kapotu aj so sklom z auta kde je zadný stierač, ostrekovač, kabeláž po konektor v kufri a aj hadička ostrekovača.

To čo som tu písal sa ale netikalo mňa, ale výhradne (chio 11) a on to pochopil správne - aspoň dúfam. :kol-32:

Toto je pre chio 11

Jediné čo som Ti zatiaľ nenapísal z toho čo si sa pýtal je že vodiče aj hadička má viesť pod obkladom ľavého prahu od A stĺpika až do kufra za koberec na ľavej strane pod repro v kufri (tam sú tri konektory hnedý, čierny a ružový)

Zdravým všetkých čo sa snažia pomôcť a nie provokovať. :kol-47:

:doh:smich::blbec:

Nabuduce to napis rovno ze si kupil KAPOTU AJ ZO STIERACOM odkial sme to mali vediet. :kol-47: :kol-47: :kol-26::kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...