Přejít na obsah

Eva a Vašek mají konkurenci


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Tak jsem prave koukal na TV shopping a dozvedel jsem se o, dosud pro me nezname, skupine Senzus :) A svete div se, maji tolik hitu, ze jen vyber tech nejlepsich je na 8 CD!!!!! :smich: A tak se ptam, co se stalo s Bilou orchideji Evy a Vaska a nejlepsi skupinou Surf? :D:smich: Za jak dlouho tipujete, ze bude mit Senzus ne zlatou, ale dokonce platinovou desku??? :D

Kupujete to vubec nekdo? :D Hodte sem nejakou MP3jku, docela me zajima, co to je za "hity", o kterych nikdy nikdo neslysel a pritom jsou tak strasne uspesni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak se ptam, co se stalo s Bilou orchideji Evy a Vaska a nejlepsi skupinou Surf? :D  :smich:

Boleslavský deník - 22.4.2006

Zpěváky Evu a Vaška znají lidé především z reklam teleshopingu. Přesto ve čtvrtek večer zcela zaplnili hlavní sál Domu kultury v Mladé Boleslavi. Podle organizátorů koncertu sem přišlo asi devět set lidí. Jediné, co kazilo celé představení, byl playback. Tito zpěváci totiž ani chvíli nezpívali a nehráli naživo. Občas se jim tak do produkce vloudil už předem nahraný potlesk. Přesto byli lidé nadšení.

A tady http://www.music-portal.cz/view.php?cisloclanku=2006022501

na music portálu je recenze na Bílou orchidej.

A to myslím stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ej veru k pos.ani clanok ,najme to pouzitie CD :

Tácek pod pivo

Podložka pod kratší nohu stolu

Dárek pro tchýni

Terč pro střelbu z palných zbraní

Zpětné zrcátko na kolo

Dárek pro šéfa za nízký plat

Ušetříte za čerta na Mikuláše

Čtyřiadvacetihodinový poslech ve věznicích pro recividisty

:smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby dalsi CD pribudaly, tak bych to klasifikoval jako obecne ohrozeni :) Strasna muzika.

tezko budou pribyvat, kdyz jeden jejich clen uz neni mezi nami a myslim, ze zrovna jejich zpevak.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bilou orchidej mam prepalenou a jednou jsem i cely tyden poslouchal ze srandy v aute..........mazec a vymyvani mozku........ ;)

Editováno: , autor: Bobik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

jj, ja jsem se maskoval za toho jednoho duchodce, kterej v beznym zivote sotva chodi, ale kdyz mu zaplatili pivo aby do promo videa vydechnul dusi na parketu, tak jsem si na parketu trsnul :smich:

Nejvic me tam dostavaj ty mlady buchty, ktery tam drsne tocej kolecko jak si jeste prozpevujou genialni text teto drsne vypalovacky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...