Přejít na obsah

vady laku,koroze na supu


PetrKV

Doporučené příspěvky

Troufám si tvrdit, že je to právní nesmysl. I pokud by něco takového měla Škodovka v záručních podmínkách, je to zřejmě názoru v rozporu s blokovou výjimkou, viz třeba http://www.autoservisy.net/index.php?p=649 Doporučuji "hnát to vejš", než k montérkám. :palec2:

A ještě jeden odkaz: http://www.i-svetmotoru.cz/article/75969.nova-pravidla-zarucniho-servisu/?estamp=c3409d4020c58bb6562056bbb4105856

Editováno: , autor: Merk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standart :ble jde o to že on vytušil že se v tom moc nevyznáš a zkusil tě vyhodit což se mu povedlo :( Vyhodil tě protože to neni pro servis kšeft.Práce pro mechaniky je bídně zaplacená servis z toho nemá nic a když ma moc reklamací tak ma problém s automobilkou.Napiš kde si byl?A´t jim uděláš reklamu :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to v Autonově v Brně. Jinak jsem psal do škodovky mail s mým problémem a odpověď je:

Vážený pane,

záruka na neprorezavění karoserie, záruka kvality laku a záruka mobility jsou zárukami smluvními. Jejich platnost je podmíněna

plněním pravidelné servisní péče majitelem/uživatelem vozu v autorizovaných opravnách Škoda. Je nám to proto velmi líto, ale

když ve Vašem případě tato podmínka dodržena nebyla, nebude oprava v rámci záruky na neprorezavění karoserie možná možná.

Litujeme že Vám nemůžeme podat příznivější odpověď.

takže kdo tady z nás nejezdí se supem do origo servisu po celou dobu...nemáme šanci :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm je to jen jejich vychytralost :( kde to bylo servisovaný žádnej vliv na korozi nemá.A servis v autorizovaným servisu žádnej význam nemá je po něm pěkný ho..o :ble Když vidim co se děje chvílema v Motortecu tak jsem rád že si auto spravuju sám.Vím co jsem udělal a jak co jsem tam dal za díly atd :)

TomASS:Kolik km nebo času máš projetou servisku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm je to jen jejich vychytralost :( kde to bylo servisovaný žádnej vliv na korozi nemá.A servis v autorizovaným servisu žádnej význam nemá je po něm pěkný ho..o :ble Když vidim co se děje chvílema v Motortecu tak jsem rád že si auto spravuju sám.Vím co jsem udělal a jak co jsem tam dal za díly atd :)

TomASS:Kolik km nebo času máš projetou servisku?

máš pravdu, taky jsem jim to ted napsal, servisku prvni majitel prestal plnit kolem 80 000 a ted mam 150 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlouvám, že jsem slíbil odpo a nedal jí ve stanovený čas, ale měl jsem dost vážné rodinné důvody... každopádně mám stejnou zkušenost (Autosalon Škoda v Č.B.), jako vy - pouze se serviskou... v podstatě prý ofotí servisku a nafotí si rezavinky na autě a to celé pak odešlou do MB do továrny a oni jim tedprve "pokynou", jestli a jak to udělat - tolik odpověď také velice "ochotného" pána... hnus chování, opravdu.

Také jsem mu argumentoval, že to je hloupost, že nic takového na stránkách Škody-auto není napsaný a že nechápu, jaký má vliv na prorezavění karosérie existence servisky... jenže on mi řekl, že je to pouhý zaměstnanec, že on o tom nerozhoduje... :skoda:

Zkrátka jsme v Čechách - něco slíbíme a pak najdeme kličku, jak to neplnit... :rtfm:

Editováno: , autor: full
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem se dnes zastavil v Praze 10 ve Škodovce Auto TUkas.

Po malém rozhovoru se servisním technikem mi bylo řečeno, že musím mít vyplněnou servisní knížku. Tak jsem odpověděl, že mám a technik se zvedl od stolu a šel se na to podívat. Když si prohlédl, kde to mám rezavé tak začal.

To není možné, Superb má pozinkovanou karoserii ta nerezne. Neměl jste to bourané? NEMĚL !!! :aggressive: Záruka je 10 le na prorezivění karoserie. To znamená, že v tom plechu MUSÍ být díra a to vy nemáte.

Když jsem mu řekl, že znám cca 40 majitelů Superbů a koukám se i na ulici a že tuhle vadu má 90% aut tak mi řekl, že to není možné, že to je kvalitní auto. Pak řekl, že je stejně pozdě, že se to mělo opravit už dřív. Tak jsem hned reagoval, že by to stejně bylo k ničemu, protože tam není díra. Nějak se nám do toho začal zamotávat. prostě jen samé výmluvy jen aby to nemuseli platit oni.

Nakonec jsem viděl, že to nikam nevede a bouchl jsem dveřma a odjel.

Dnes budu psát mail do Mladé Boleslavy do Škodovky a zeptám se na to!

post-452-000955400 1280924386_thumb.jpg

post-452-020544400 1280924421_thumb.jpg

post-452-064319200 1280925076_thumb.jpg

post-452-020641100 1280925170_thumb.jpg

post-452-017876400 1280925287_thumb.jpg

post-452-008953100 1280925342_thumb.jpg

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo to snad neni ani pravda,dokud se nic nestane tak jsou servisy v poho,ale jakmile se něco reklamuje tak nastane problem :angry: ,Tak at už jdou do prdele s těma jejima zarukama a hlavně předraženymi autorizovanymi servisy,stejně tam maji neschopne lidi kteři ani neumi vyřešit reklamovane zavady.Jen k nim jezdit a platit nehorazne prachy za servis a dily,to by jse jim libilo kol9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zralok: Jsem se ted tak nasral ze to neni ani mozny! Kurvba co to je za chovani! Jinak do skodovky jsem psal....tak preji hodne stesti, ale myslim ze to das, protoze u me se vymlouvaji na servisku kterou nemam, jinak potom co jsem mu rekl ze je to výrobní vada na kazdem superbu tak to kategoricky odmitnul

Dopisování s panem Brojerem z Mladé Boleslavi:

Dobrý den,

jsem spokojený majitel vozu Škoda Superb 1 (r.v.2004, najeto 152 000km), na

karoserii svého vozu jsem však začal pozorovat korozi na 5. dveřích u obou

osvělení SPZ, tato koroze začíná postupovat směrem nahoru, proto jsem to

chtěl řešit co nejdříve. A jelikož vím, že záruka na karoserii proti korozi

je u těchto modelů 10let, zajel jsem tedy s vozem do nejbližšího servisu

Škoda. Tam mi však pracovník příslušného oddělení řekl, že bez vyplňované

servisní knížky nelze záruku uplatnit (Jelikož jsem druhý majitel vozu, tak

jsem toto nemohl ovlivnit, první majitel přestal knížku vyplňovat po řádném

ukončení leasingu). Na vašich stránkách jsem ale v sekci záruka/ vyloučení

plnění (

http://www.skoda-auto.cz/CZE/service/warranty/Pages/exclusion-man.aspx )

tento důvod nenašel a všechny ostatní důvody jsou u mne vyloučeny, proto se

obracím na Vás a prosím o radu v mém problému či případné řešení.

Děkuji za kladné vyřízení.

S pozdravem Tomáš xxx

Vážený pane Tomáši xxx,

záruka na neprorezavění karoserie, záruka kvality laku a záruka mobility jsou zárukami smluvními. Jejich platnost je podmíněna

plněním pravidelné servisní péče majitelem/uživatelem vozu v autorizovaných opravnách Škoda. Je nám to proto velmi líto, ale

když ve Vašem případě tato podmínka dodržena nebyla, nebude oprava v rámci záruky na neprorezavění karoserie možná možná.

Litujeme že Vám nemůžeme podat příznivější odpověď.

S pozdravem,

Mgr. Bohuslav Brojer | PST - Péče o zákazníka

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

Vážený pane Brojere,

nechápu tedy jaký má na karoserii vliv servisní snížka, obvzláště když se koroze objevila na typickém místě pro každý superb 1 a

je to výrobní vada o které se všeobecné ví. Navíc ve výlukách v plnění nemáte na vašich stránkách nemáte o servisní knížce ani

zmíňku, beru to tedy jako takové nepsané pravidlo a trik jak snížit náklady. Samozřejmě tento problém budu řešet dál přes svého

právníka. Je to velká ostuda pro automobilku ŠKODA.

S pozdravem Tomáš xxx.

Vážený pane Tomáši xxx,

jak jsme Vám již sdělili v předcházející odpovědi: záruka na neprorezavění karoserie je zárukou smluvní a její platnost je

podmíněna plněním pravidelné servisní péče majitelem/uživatelem vozu v autorizovaných opravnách Škoda. Je nám to proto velmi

líto, ale

když ve Vašem případě tato podmínka dodržena nebyla, nebude oprava v rámci

záruky na neprorezavění karoserie možná.

S pozdravem Mgr. Bohuslav Brojer

Dobrý den,

Vaše sdělení plně respektuji nicméně projednám ho se svým právním zástupcem, v opačném případě mi tedy prosím poraďte, jak

vzniklou závadu na karoserii mám řešit, jelikož jak jsem již podotkl, je to výrobní vada všech vozů Superb 1.

Tomáš xxxx

Vážený pane Tomáši xxx,

s ohledem na již uvedené si dovolujeme doporučit Vám, abyste opravu svěřil autorizované opravně Škoda, kterou si pro tento účel

zvolíte. S Vaším tvrzením o výrobní vadě vozidel Škoda Superb však nemůžeme souhlasit.

S pozdravem Mgr. Bohuslav Brojer

Vážený pane Brojere,

servis, kde si za svoje peníze nechám opravit chybu kterou jsem nezpůsobil si laskavě zvolím sám, pokud nesouhlasíte s výrobní

vadou, tak jistě proto máte jině vysvětlení, které bych si rád poslechl, zároveň Vám doporučuji, aby jste si občas prošel fóra

značky škoda a budete se divit kolik vašich klientů mám s tímto problémy a pokud to nevíte, tak nejste člověkem na svém místě!

Vážený pane Tomáši xxx,

souhlasíme s Vámi, že volba opravce je záležitostí Vaší výhradní volby. Pokud se týká různých diskusních stránek internetu,

dovolujeme si podotknout, že tribunou Škoda Auto nejsou, a proto se nemůžeme k názorům jejich návštěvníků vyjádřit. Výrobní vadu

však odmítáme.

S pozdravem Mgr. Bohuslav Brojer

Vážený pane Brojere,

plně respektuji, že výrobní vadu odmítate jde přece o prestiž značky, ale jistě tedy v tom případě budete mít jiné vysvětlení

toho, že vůz který nikdy nebyl havarován začne po 5letech rezavět na 5.dveřích u osvětelní SPZ. A toto vysvětlení bych se rád

dozvěděl.

Děkuji

Vážený pane Tomáši xxx,

v tomto případě si dovolujeme doporučit Vám, abyste se obrátil na některou z autorizovaných opraven Škoda. Tyto opravny jsou

našimi smluvními partnery a proto jsou k vyřizování veškerých záležitostí majitelů/uživatelů vozů Škoda zcela kompetentní. Z

naší strany není posouzení fyzického stavu vozidla takto na dálku možné.

S pozdravem Mgr. Bohuslav Brojer

Podívejte se, toto pro mě není odpověď, pokud odmítate výrobní vadu, tak mi laskavě sdělte o jakou vadu se tedy jedná a nechte

si diplomatické odpovědi které nikam nevedou

Vážený pane Tomáši xxx

v tomto případě si dovolujeme doporučit Vám, abyste se obrátil na některou z autorizovaných opraven Škoda. Tyto opravny jsou

našimi smluvními partnery a proto jsou k vyřizování veškerých záležitostí majitelů/uživatelů vozů Škoda zcela kompetentní. Z

naší strany není posouzení fyzického stavu vozidla takto na dálku možné.

S pozdravem Mgr. Bohuslav Brojer

Takže na dálku není možne posoudit stav, přesto ale odmítáte výrobní vadu ikdyž jste vůz ani neviděl, to jste se do toho trochu zamotal nemyslíte?

Dál čekám na odpověď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím stebou.Trošku negatívní reklamy by jim neuškodilo.Neptal se někdo z vás už právníka jestli stím jde něco dělat?pokud vyloženě není u nich psáno,že záruka 10 let se vztahuje jen na auta se serviskou tak by byl zajímavý názor právníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně by stálo za to je bombardovat emailama ze všech stran. Navíc poukázat na to, že se jedná o vlajkovou loď dané doby a zmínit medializaci))

Nebo zmínit, že další vůz rozhodně nebude Škoda, ale například Mercedes - Benz))

Koukám, že pan Mgr. Brojer - zjevně Mgr. vystudován za komunistů z protekce umí pěkně používat CTR C a CTRL V.

Oder pohrozit, že budeme nuceni nach VW Deutschland einzuschreiben nebo, jak se to píše))

Editováno: , autor: Larrini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes přišla odpověď na můj mail!

Vážený pane Pospíšile,

Dne 04.08.2010 jsem prostřednictvím naší internetové služby Info-line obdrželi Váš podnět, kde popisujete korozi na svém vozidle Škoda Superb I, rok výroby 2004.

Rádi bychom napomohli vyřízení této záležitosti, zejména s ohledem na zájem naší firmy o Vaši spokojenost. Úvodem si dovolujeme

poznamenat: veškeré podněty zákazníků jsou posuzovány a vyřizovány v síti smluvních opraven Škoda, jejichž technická kvalifikace personálu, technické vybavení a odborné znalosti jsou dostatečnou zárukou pro vysoce kvalitní vyřizování požadavků zákazníků.

Výrobní závod je technicko-poradní orgán, který poskytuje smluvním opravnám Škoda technickou pomoc, pokud je o ni jejich vedením požádán. Věřte, že jsme připraveni tuto pomoc poskytnout opravně i v této věci.

Bez osobní účasti u odborné kontroly vozu nebo bez podkladů o jejím výsledku od smluvní opravny Škoda se však nemůžeme k Vašemu požadavku objektivně vyjádřit. Spojili jsme se proto s vedením servisu TUKAS v Praze, p. Šosem, který zajistí nové technické posouzení. Opravna Vás bude nejbližší době kontaktovat.

Z Vašeho dopisu nám nebyla známa historie servisní péče předmětného vozidla, proto prosím při návštěvě servisu předložte Servisní knížku od vozidla.

Věříme, že uvedeným postupem bude celá záležitost vyřízena ke spokojenosti všech zúčastněných stran, a že i nadále zachováte značce Škoda a její servisní síti přízeň.

S pozdravem

Mgr. Vladimír Malina | PST - Péče o zákazníka ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

tel: +420 326 8 16111 | fax: +420 326 8 16221 | eFax: +420 326 8 49267 sks.service@skoda-auto.cz | www.skoda-auto.cz | www.skoda-auto.com Škoda - Simply clever.

Please consider the environment before printing this email.

Prosím, zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto mailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl opět ve škodovce auto TUkas. Volal mi vedoucí techniků ať se u nich znovu zastavím.

Vyšel ven, auto si nafotil za všech stran, kilometry, VIN a poškození (korozi). Omluvil se za technika a řekl o něm, že je to debil a že tady je jasná koroze. Pak si ofotil servisní knížku a sepsali jsme zakázku. Teď to odešlě do škodovky na posouzení. Mají na to 30dnů. Podle mého poškození je to na 99,99% víko na výměnu. Prý je to vada superbů. Je tam špatné těsnění kolem lampiček na SPZ.

Ale uvidíme co na to škodovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...