Přejít na obsah

Snímač polohy vačkového hřídele


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

Hele,klidně bych ti poradil,ale asi bych nedělal nic jiného.Mě zase sere,že všude je ke stažení DP,Vag má kde kdo a když k něčemu dojde,neví si rady.Na co potom máte ty Vagy a DP????

Kdekto ma VAG? Aj ja chcem !!! Ja som na cloveka, ktory by bol ochotny sa o dany soft (aj za cenu nejakej protisluzby) este nenarazil :-( Pomoze mi niekto tu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o jaký se jedná motor?u 1,4mpi,jsem snímač polohy vač. hřídele nikdy neviděl!!!!

tak se na něho někdy podívej, je zhruba v tom místě, kde na tom motoru u embéčka bývala AC pumpa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím. Na fabii 1.4 mpi 44kw hlasi diagnostika" snimač vačkového hriadela" svieti kontrolka motoru.Už niekoľko krát bolo vymazané za dva dni sa zase rozsvieti kontrolka motoru a hlási tú istú chybu.Bol menení snimač zotrvačníka,bol kupovaní ako snímač vačkového hriadela vyzerá to uplne rovnako.Poprosím Vás o nejaké rady a typi ako to dať do poriadku.Vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...