Přejít na obsah

Problém s autorádiem Stream


Doporučené příspěvky

ahoj

mam v OII autoradio STREAM bez MP3 moj problem je v tom ze ani za nic nemozem nastavit aby mi pekne cisto hralo radio je to same chrcanie kua v com moze byt problem ako sem tam mi ide, ale je to velmi malo stane sa mi, ze napr. da sa to niekedy pocuvat, ale vecsinou nie moze byt problem v antene alebo v napajani alebo v com dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, potřebuju poradit s autorádiem Stream, popřípadě s anténou. V předcházející Oll mi rádio Stream hrálo bezvadně. V mojí současné Oll se to téměř nedá poslouchat. Neustále to šumí a je potřeba pořád přelaďovat mezi stanicemi.

Děkuji za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuk tuk tuk...zatím musím říct, že mi stream taky drží (mam MR 2005)...nejsem nijak náročnej posluchač...ale zatím nikdo s kým sem jel neřikal nic o tom, že by hrál špatně...téď myslim ten sound z papíráků...a celkově je kvalita reprodukce dobrá...ze 6 stanic co mam navolených na displeji mi ve městech hrajou hůře jen 2 :palec2: jednou do roka stříknu při vyšroubovaný anténě na závity kontaktol pač když to neudělam...tak to oxiduje...

ale co sem tu četl...tak svý mouchy asi holt má :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuk tuk tuk...zatím musím říct, že mi stream taky drží (mam MR 2005)...nejsem nijak náročnej posluchač...ale zatím nikdo s kým sem jel neřikal nic o tom, že by hrál špatně...téď myslim ten sound z papíráků...a celkově je kvalita reprodukce dobrá...ze 6 stanic co mam navolených na displeji mi ve městech hrajou hůře jen 2 :palec2: jednou do roka stříknu při vyšroubovaný anténě na závity kontaktol pač když to neudělam...tak to oxiduje...

ale co sem tu četl...tak svý mouchy asi holt má :feve:

Nemám problém s hudbou ve voze. Na to co je tam za reproduktory. CD je v naprosté pohodě, ale rádio stojí za kulový. MAM 2006 Stream obyč bez MP3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mám stream bez mp3, MR 2005 a taky dost přelaďuju abych nějaký to radio chytil. Když jsem byl na výměně oleje tak když borec pomocí VAGu měnil interval, tak mu vyskočila závada "anténa" čili se ani nedivim, že to moc dobře nehraje. Jde mi teď spíš ale o to, jestli už to tu někdo něřešil nebo jak to případně řešit?? Nedokážu si představit jak mění anténu, jestli je někde v autě třeba načaté vedení. Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 2005 , auto mám rok. Když jsem jí koupil tak rádio hrálo dost mizerně, pořád se strácelo a chrastilo. Když jsem byl v servisu na zaregistrování auta technik při prověřování zjistil , že na rádio byla vyhlášena svolávací akce na přehrání software , kterou předchozí servis neprovedl. Přehráli mi ho a naprostá spokojenost. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Dobrý den přátele.Mám takový problém.Zakoupil jsem si OII a její rádio nechce vzít CD..Abych to upřesnil,tak jsem dnes chtěl zastrčit do radia CD a zaboha jsem ho tam nemohl dostat ačkoliv po nastrčení by si ho to mělo vzít samo....Napadlo mě že je vevnitř asi CD bývaleho majitele,ale dal jsem EJECT a radio chrastilo a vypsalo CD ERROR.Zkusil jsem zapnout CD a Vypsalo NO CD,takže tam asi žádný není nebo je nějak kousnutý.Můžete mi poradit nebo popřípadě jak vyndat zaseknuté Cd pokud tam nějaké zůstalo???Děkuji.

Editováno: , autor: Klon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co píšeš,tak tam CD je.Mě se stalo to samé.Demontoval jsem radio,ale neodpojil, jen jsem do něj zvrchu silněji klepnul a CD vyjelo.Nejspíš to je problém v mechanice CD,ale jaký to jsem nezjistil.Vždy,když jsem měl ten problém,tak jsem to takhle řešil. Asi ti to moc nepomůže,ale aspoň něco.Určitě je otravné to takhle řešit.Nevím jestli se to dá opravit,snad pomůže někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se nějak poznat jestli tam CD nebo nééé.Když na to koukám tou škvírečkou pro vstup CD,tak se tam něco mihne,ale to může být samotná mechanika...Jooo a jiný figl na případné vyndání cd???Mám pocit že když rádio vyndám a budu mu bouchat do zad,tak to moc nepomůže i když každému funguje něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ho nevyndáš a nebudeš se snažit s tím něco udělat, např. to dát do opravy nebo to zkusit sám, tak do něj můžeš tak akorát čučet tou škvírkou jak píšeš :p

Věř tomu že jsem do toho tou škvírou čuměl :-) Já se radši 2x zeptám než něco udělám a v druhé řadě to auto mám týden a dřív jsem zn.Škodu neměl,tak se nezlobte že otravuji i s detailama:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...