Přejít na obsah

Denní svícení


virgin

Doporučené příspěvky

To je elegantní řešení, dnes jsem to viděl naživo. A pročpak to chceš bez automatiky? Jednoduše napojíš jeden vodič na potkávačky, zbytek na baterku a o nic víc se nestaráš, ideální řešení. Na přepínač se vykašli. Jinak na vyndávání se používají vypichováky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás, nevíte někdo, jak se vyndavaj ty piny z tý svorkovnice u přepínače světel? Teď jsem si s tím hrál a nepřišel jsem na to. Nechci za to zarvat, abych něco nezničil.

Odjistíš černou záklopku zvnějšku a vypichovákem vypíchneš pin. Pěkně se to píše, hůře dělá Chce to praxi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je elegantní řešení, dnes jsem to viděl naživo. A pročpak to chceš bez automatiky? Jednoduše napojíš jeden vodič na potkávačky, zbytek na baterku a o nic víc se nestaráš, ideální řešení. Na přepínač se vykašli. Jinak na vyndávání se používají vypichováky.

Přijde mi zbytečný tam něco přidávat (dráty, relé) když je to defakto hotový a jenom se přehodí jeden pin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš potřebovat vypichovák na ISO piny. Levná záležitost to není, ale pokud potřebuješ pár věcí na autě udělat, bez nic se nehneš.

např. tady http://www.bmshop.eu...imani-pinu-iso/ Je to první co mi strejda google vyhodil, ale alespoň víš v jakých relacích se to pohybuje.

Pak ještě existují miniISO piny a aby toho nebylo málo jsou pak ještě pidi piny (neznám oficiální název) ty vypichuju jehlou nebo malými nůžkami.

Přepinovat se musí bílo/žlutý kabel z 8/NL na 3/TFL. Vyndáš spínač světel, sundáš svorkovnice, posuneš pojistku proti vyklepání, vypíchneš a zasuneš do nové pozice. Montáž se provede v opačném pořadí :)

Pak by bylo asi také vhodné dát slabší pojistku 65 z 15A na 5A třeba.

Já mám denní vedle mlhovek (viz str. 7 tohoto tématu http://forum.skodaho...09#entry1395909 ) tudíž s denníma z F2RS nemám přímou zkušenost. Ale tady určitě poradí...

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem netušil, že moje SPZ je podrobována takovým analýzám :)

Jsem trochu hračička, ale vypadá líp, když tam něco an té SPZ je, než když přes to někdo prdne bílej obdélník.

Manitou666: jen doufám, že když se náhodou dostaneš k tomu přepinování, tak si i vyměníš ty světla v tom nárazníku - chci tu vidět fotku! :) Mlhovky jako denní je hovadina, to nemusíš svítit vůbec - a PaCh si opravdu tohohle všímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj odborníci. Chtěl bych se zeptat, jestli nejde nějak upravit přepínač světel na F1. Když se zapínaj přední mlhovky tak se musí nejprve otočit 1x doprava na parkovačky a potom 1x povytáhnout. Chtěl bych, aby to šlo rovnou povytáhnout a rozsvítily se jen přední mlhovky bez parkovaček. Chtěl bych v mlhovkách vyměnit žárovky za LED a používat je jako denní svícení. Už jsem tak několik Fábek viděl. Všem díky za případnou radu.

Bože! Lidová tvořivost nezná mezí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím chlapi. Přicházím s prosbou, najde se tu někdo ze středních Čech (Kladno, Rakovník,Praha-záp.,), kdo by mi pomohl s kompletní montáží denního LED svícení na F1 (2005)? Několik fotek se mi v tomto vlákně líbí, mám mlhovky, takže asi nějaké do té mřížky vedle. Nechám si doporučit kvůli snadné a vyzkoušené montáži. Světla buď koupím já, nebo Vy a cenu za montáž respektuji. Pokud je někdo ochotný a baví ho tyto věci, nechť mi písne SZ i s cenovou nabídkou. Předem děkuji za nabídky, sám toho nejsem schopen :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám FII, 1,4TDi 59kW, r.v.2008. Chtěl bych se zeptat jestli už někdo montoval denní osvětlení LED místo kulatých mlhovek. Žádné mlhovky nemám, je tam pouze krytka. A tak jsem chtěl koupit nové krytky s kulatou dírou a LED pro denní svícení. Na F I toho je spousta, ale na FII nic nemohu najít. Děkuji všem za jakoukoliv radu. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...