Přejít na obsah

Škoda OCTAVIA TOUR II


miklisek

Doporučené příspěvky

Vy si na Slovensku tak máte na co stěžovat ;) Když jsem si nakonfiguroval výbavu podle svého přání, tak mě to vyšlo přes 400 000 (combi). Na Slovensku je to o cca 30 000 míň a ještě tam dostanu přední loketku, ta v ČR ani nejde doobjednat. Obchodní politika Škody auto u nás mě teda pěkně štve :wallbash: Začal jsem uvažovat o novém Meganovi GrandTour, je to fešák a za necelých 400 000 je skoro v plné výbavě, žádné kompromisy jako u Tour II.

Editováno: , autor: HTP 12V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase spousta lidí nepochopila co si v podobě touru kupují a většina ani koupit auto nechce a jen kecají

já chápu, že to má být "lidové vozítko" a rozhodně v něm nebude nejmodernější výbava, ale určitý standart v autě už vyžaduju a to mi Tour II ani s akčním paketem neplní. Že tam bude navigace, automat. klima, 10 airbagů atd rozhodně neočekávám.

Když to za ty prachy můžou prodávat na Slovensku (a jistě to neprodávají s prodělkem), tak proč to u nás musí být o 30 000kč dražší? To že si v ČR ještě musíme platit dopravu z Boleslavi k dealerovi ani nebudu komentovat :doh Škoda tady u nás prostě využívá dominantního postavení na trhu. Za každou cenu prodávat nemusí, když se na auto čeká i tři měsíce.

Moje prvotní nadšení z Tour II už prostě trochu opadlo. Takže buď si počkám, jestli časem nebude k Tour II nějaký další akční balíček, nebo vezmu ojetinu. A ještě někde v autosalonu kouknu na toho novýho Megana a pořádně si ho prohlídnu. Těch zatím u nás jezdí pár a je to auto, který mně na parkovišti zaujalo na první pohled a to se mi často nestává. Nemusím kupovat hned, fabka slouží bez problémů a v tomhle počasí by mě to s novym autem ani netěšilo, do jara času dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to za ty prachy můžou prodávat na Slovensku (a jistě to neprodávají s prodělkem), tak proč to u nás musí být o 30 000kč dražší? To že si v ČR ještě musíme platit dopravu z Boleslavi k dealerovi ani nebudu komentovat :doh Škoda tady u nás prostě využívá dominantního postavení na trhu.

Cena - na Slovensku je bída a ještě tužší konkurence než u nás. Podívej se na ceny v Německu nebo Francii a zkus položit otázku "proč" jsou tam škodovky i přes cizí trh výrazně dražší. Mimochodem, Tour má na SK rozsáhlejší výbavu a zároveň po dorovnání (zanedbatelně) vyšší cenu - levnější je jenom při výrazném dovybavení.

Doprava - zkus si najít prodejce, kterej tyhle nesmysly neúčtuje. My jsme to platili naposled v roce 1999 a od té doby byla vždy cena konečná bez dodatečných dopravných a jiných blbostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy si na Slovensku tak máte na co stěžovat ;) Když jsem si nakonfiguroval výbavu podle svého přání, tak mě to vyšlo přes 400 000 (combi). Na Slovensku je to o cca 30 000 míň a ještě tam dostanu přední loketku, ta v ČR ani nejde doobjednat. Obchodní politika Škody auto u nás mě teda pěkně štve :wallbash: Začal jsem uvažovat o novém Meganovi GrandTour, je to fešák a za necelých 400 000 je skoro v plné výbavě, žádné kompromisy jako u Tour II. To to nechápem, pozri platy u naás u Vás, potom zistíš ten rozdiel, prečo to u nás vychádza lacnejšie.....:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi přišel od Škodovky informační e-mail a koukám, že "rozšířili" nabídku motorizací u OII Tour o 1,4 59kW. Cena 260 000Kč je sice zajímavá, ale... Vim, že se do O2 dodává, ale řek bych, že jich jezdí jak šafránu. Tak mě tak napadlo, jaký jsou zkušenosti s timhle motorem v OII?

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...