Přejít na obsah

Škoda OCTAVIA TOUR II


miklisek

Doporučené příspěvky

Víte někdo, zda a za kolik by bylo možné dodělat tu zakrytou schránku nahoře na palubce?

Nalakovat zrcátka snad nebude problém, na fabii mi ho měnili a lak stál tuším 500kč.

Boční ochranné lišty jsou tam lepené?

To jsou tři věci, které bych si nechal na O2 Tour dodělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz to je aj na slovensku od dnes ten diesel tam fakt chyba

http://auto.pravda.s..._sk_aaktual_P39

Hm, cena o cca 5000Kč vyšší a v základní výbavě (když budu brat českou základní včetně balíčku Plus) tonovaná okna, dálkové ovládání zamykání, boční airbagy, 3. opěrka vzadu a combi střešní nosič. Jde dokoupit loketní opěrku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nutné psat do několika témat? Nejlepší bude jít k prodejci a zeptat se, za kolik ty díly jsou. Lišty jsou lepené.

Omlouvám se, chtěl jsem to napsat sem do tématu, jenže jsem tady kliknul na odkaz jinam a neuvědomil jsem si, že jsem jinde.

Samozřejmě bych se mohl jet zeptat někam do autosalonu, ale nemám to poblíž a když někam pošlu mail, tak mi stejně neodpoví (zkušenost) Proto dávám dotaz sem, třeba to někdo vi a ostatní by to určitě taky zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia Tour 2. pro mě představovala splněné přání..i poté, co jsem zjistil, že dokonfigurováním u liftbacku na přijatelnou výbavu jsem u skoro čtyř set tisíc..ale co škodovce neodpustím je to, že nabízí pouze mechanickou klimatizaci..to je anachronismus a s tím to auto prostě není pro rozumně uvažujícího člověka akceptovatelné...za sebe - ale bohužel:-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ambiente Plus je za 410 i s TSI a climatronic máš za 13k. já rozdíl mezi mechanickou a poloautomatem moc nevidim, kor když má AC většina lidí stejně skoro pořád vypnuto

AC u poloautomatu je možné mít stále zapnuto, taj jako to mám nyní, to je právě ta pointa:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo, zda a za kolik by bylo možné dodělat tu zakrytou schránku nahoře na palubce?

Novou sem našel na skodateile těsně pod pětset (jinde i za dvanáctset) a starou seženeš na aukru. Taky sem jí chtěl ale teď si říkám jestli to má cenu tak si to nechám do jara projít hlavou. Výměnu zvládneš sám. Stačí na to špachtle. Někde sem i vygooglil návod. Možná je tady na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pro plynaře (já jezdím od roku 1997) je to super zpráva. Do nových motorů TSI LPG nelze montovat a ta 1,6 je na to ideální. Dělají sice přímo z výroby ale za 450t což je přehnaná cena a ještě může být problém se servisem toho LPG. Tak já osobně si asi poprvé pořídím nové auto - Octavii tour II a dám tam LPG. Já vůbec neřeším nějaká zrcátka, ale ten packet tam budu chtít. Problém bude, že se jich nebude dělat mnoho a těžko se sežene nějaká předváděčka a ještě bude asi i delší čekací doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...