Přejít na obsah

1,8 20V Turbo zapalovací svíčky


bArt_Teschen

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

ahoj, 

měl bych dotaz.. mel jsem v octe 1.8t agu svíce NGK BKR6ETA 10 a ted mi tam dali NGK BKUR6ET-10, je to správně?? nechal jsem si je měnit ptž při otáčkách do 3000 když prudčej přidam plyn nebo dam prudce nohu z plynu mi auto cukne a při akceleraci na 2 a 3 mi tocuká cca do 3000.. ale výměnou se nic nevyřešilo stejně

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co já jsem hledal, když jsem kupoval svíčky, tak u NGK mi vyšlo, že tam mají být PFR6Q...Nakonec jsem stejně vzal Denso IK20:) Koukni na vzduch filtr, pal filtr...To že to cukne při přidání, nebo ubrání můžou bejt unavený silentbloky na motoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uložení mam komplet nové, spojka nová, filtry, olej nový, váha nová, decelerační ventil nový, podtlak (ty tenčí hadičky) nový... už nevím co to muže dělat a fakt mě to pěkne se*e.. jestli někdo ví este ať poradí prosím

Editováno: , autor: Hanes69
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Trošku oživím túto tému :) len pre zaujímavosť :D

 

Origo sviečky pre 1.8T 110kW a 132kW RS sú NGK Platinum PFR6Q, náhrada za origo sa dávajú pre sériový motor Denso Iridium IK20

Pre upravené motory - Denso Iridium IK24 - o 1 stupeň chladnejšie sviečky ako sériové 

Pre upravené motory s veľkým turbom - Denso Iridium IK24 - o 2 stupňe chladnejšie sviečky ako sériové 

Editováno: , autor: VAN3RKO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...