Přejít na obsah

Motor 2.8


82 témat v tomto fóru

  1. reakce na přidání plynu

    • 12 odpovědí
    • 2,3k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 3,1k zobrazení
  2. Nelze tankovat benzin

    • 9 odpovědí
    • 3,1k zobrazení
  3. Tiptronic, 2.8 V6

    • 8 odpovědí
    • 3,9k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 4,6k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 5,2k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 3,4k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 2,7k zobrazení
  4. problem zo startovanim

    • 6 odpovědí
    • 2,9k zobrazení
  5. cukání motoru

    • 6 odpovědí
    • 3k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2,8k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 4,6k zobrazení
  6. V6 2.8 automat

    • 4 odpovědi
    • 2k zobrazení
  7. Diagnostika

    • 4 odpovědi
    • 3,1k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 3,2k zobrazení
  8. chrčení z motoru

    • 4 odpovědi
    • 3k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 1,7k zobrazení
  9. Palivový filtr

    • 3 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
  10. Výměna gufer ventilů

    • 3 odpovědi
    • 3,9k zobrazení
  11. 2,8 problém

    • 3 odpovědi
    • 3,4k zobrazení
  12. Špatné teple starty

    • 3 odpovědi
    • 2,3k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,2k zobrazení
  13. Koupě Superbu 2.8V6

    • 3 odpovědi
    • 3,6k zobrazení
  14. Podivný zvuk

    • 3 odpovědi
    • 1,6k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 1,9k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Koukám,  že pomoc se závadou tu moc nefunguje. Pokud by někdo potřeboval tak stačilo vyměnit čidlo rozdílového tlaku. Je hned vedle turba a bylo rozteklé. Bylo K.O. protože mě cca týden předtím dělali rozvody a ty trubky co k tomu vedou neodpojili, ale dali jen stranou a to bylo chyba. U čidla napraskl ten plastový přívod a během pár jízd to upadlo a vyhodilo to několik zavádějicích chyb. Takže pokud někdo bude dělat rozvody tak pozor na trubky  
    • Mám to podobně. Svítí oranžová kontrolka signalizace prasklé žárovky a na MaxiDotu žádná informace. Paradoxní je, že přitom svítí všechny žárovky. No a když nějaká žárovka občas praskne a nesvítí, tak se kontrolka vůbec nenamáhá signalizovat závadu. Jenže u mě to bude asi tím, že vozidlo tuto funkci nemá mít - údajně v mé výbavě nebyla standardní.
    • › Škoda Auto zajistí pro potřeby šampionátu 45 vozů včetně zcela nových generací modelů Kodiaq a Superb a modernizovaného plně elektrického vozu Enyaq› Česká automobilka je oficiálním hlavním sponzor turnaje od roku 1993› Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 se koná od 10. do 26. května a po devíti letech se opět vrací do České republiky Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji Škoda Auto je již po jednatřicáté oficiálním hlavním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se koná v České republice ve dnech 10. až 26. května. Automobilka je zároveň oficiálním poskytovatelem automobilů a pro potřeby organizátorů dodá flotilu 45 vozidel. Součástí vozového […] Článek Škoda Auto je oficiálním hlavním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 31 let se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • Zdar Škodováci, pred pár tydny jsem dostal smyk a narazil bočně do pravého zadního kola v rychlosti cca 20-30km/h, ozvala se tupá rána, od te doby mi auto stahuje doprava. V servisu se na to dívali, pry mam to kolo vychýlené o cca 1,5cm osově (s osou auta) a oprava vyjde na asi 20 tis… musi pry vymenit kompletní zavěšení OBOU zadních kol, jinak pry geometrii neseřídí…. Mate nekdo s něčím podobným zkušenost? Dekuji za jakoukoliv radu 😄
    • Zdravím, při jízdě v autě se najednou rozsvítí téměř všechny kontrolou závad. Po chvilce zhasne přístrojová deska a přestane fungovat veškerá elektronika. Auto jede dál a pouze svítí světla. Posilovač, blinkry, Radio, dálkové a další nefunguje auto pouze jede a svítí. Po ystoupení se zamknout pouze zadní dveře. Elektrika vždy naskočí zpět jen někdy je to hned a někdy to trvá a tenhle proces se opakuje klidně i 20x. Nevíte čím by to mohlo být ? 
×
×
  • Vytvořit nový...