Jump to content


  • Aktuální příspěvky

    • Tentokrát však nepřijdu, protože mám spoustu práce a nedostanu dovolenou. Je mi velmi líto, ale co dělat… Bavte se, určitě přijdu na jare :-)
    • Na sraz se nedostavím, jedno auto v servisu, druhé v D a dachnou nejedu . Chtěl jsem vidět pořádný sníh-jindy .
    • Ahoj, doufám ,že mi někdo i po takové době poradí.   Koupil jsem originální sadu (relé a kabeláž) na dodělání denního svícení. Bohužel jsem předpokládal, že to bude fungovat tak, že jakmile nastartuji auto tak se rožnou xenony a bude svítit i palubka a všechno jako když manuálně zapnu světla. Když pak motor vypnu tak bych rád aby vše zhaslo. Ale funguje to tak že se mi rozsvítí xenony po nastartování ale nesvítí palubka. Tu pak musím rozsvítit růčo. Já prostě na ten ovladač sahat nechci, chci aby svítilo vše pořád po nastartování motoru. Jde to nějak přepojit? Aby se s xenonama nebo i se zapnutím klíčku zapnulo osvětlení palubky, klik dveří, SPZ apod.   Děkuji
    • Takze konecne nam tak nejak mrzlo venku -4.2 stupne topeni potrebovalo 20 min na vytopeni kabiny! po zhruba 10 min jsou roztopene okna a da se do vozu uz sednout ale to skutecne teplo je az po tech 20 min. ale bohuzel zatim nemam doresene nasavani vzduchu z kabiny takze nasava stale studeny vzduch z venku coz je spatne! snad se k tomu v brzke dobe dostanu. take jsem zjistitl ze dalkove ovladani neni to prave orechove pro kazdodeni pouziti  a musim nainstalovat hodinky se 7 denim casovacem!
×
×
  • Create New...