Jump to content

Domio

Uživatel
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Domio's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • One Year In Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Je rozdíl mezi zálohou a aktualizací, ty VAG flash data mají v sobě jen určitý data. Pak samotná záloha např. přes nějaký speciální TOOL přes OBD je sice pěkný, ale má to zase svoje rizika. Může jednotka zůstat viset v BOOT modu atd... Už nějakou dobu se používá šifrovaní dat a různé zabezpečení samotného MCU který nabízí výrobce čipu. EDIT// To už je ale o speciálním nářadí nikoli o Diag.
 2. Díky, máš pravdu. "VAG flash data" a je toho mraky. Něco zaheslované, heslo nikde, ale stačí hledat a člověk fakt najde použitelný ZIP. Na ty updaty bacha je tam šance že to umrtvíš a pak je potřeba oživit jednotku na stole, pokud to vůbec půjde.... ne všechny případy mají šťastný konec.
 3. Přechodový odpor, podle schématu zkontrolovat jestli nebude závada jinde. Označení máš uvnitř toho konektoru.
 4. Jen ODIS online umí L kódování bez starostí.
 5. Spájet a smrštovačka, vizuálně zkontrolovat ostatní izolaci na drátech popř. kde bude prasklá tak vypinovat a přetáhnout smrštovačkou. Nějaký pátek to vydrží, mezitím seženeš jiný svazek nebo našetříš peňážky na novou. Hlavně tam nedávej žádné krimpovací můstky nebo to dojebeš úplně.
 6. Vyzkoušet na K lince, CAN lince a nakonec na UDS.
 7. Jednoduší způsob, vytáhni relé a udělej můstek na silové kontakty. Stejně to nevytáhneš vše a spíš si zaděláš na další problémy.... jen můj názor
 8. dodělávka...jdi po drátech a zjistíš kam to vede
 9. smlouva - řešíš blbosti,( zaleží na ceně auta ) vem si sebou někoho kdo tomu rozumí. Auto projede a prohlídne pojištění - pokud auto má SPZ, tak tě většinou nechá majitel i odjet na jeho SPZ. Pokud to je třeba dovoz tak odtahovka nebo podval, převozní SPZ nebo jak se to jmenuje se nevyplatí pro jedno auto. ( opět zaleží na ceně auta )Nejlépe si zjistit cenu na dopraváku, pak rovnou obvolej adtahovky atd... platba - u soukromé osoby ti nikdo auto bez hotovosti nedá... přihlášení - můžeš kde chceš Jinak strejda Google ví všechno. A nech si nějaký prachy na první servis, rozvody atd...
 10. Potřebuješ přehodit ECU + budíky a transpondéry. Nebo to udělat poctivým způsobem, pokud je možné zaměnit ECU.
 11. Ano v autě, zkontroluj podle zapojení na radiu.
×
×
 • Create New...