Přejít na obsah

z EGR ventilu chcije olej


Roy Jones jr.

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak to bych prosil kapánek vysvětlit, dík....

Pokud tam ty dírky nejsou, tak tlak unikající kolem osičky ho může otevírat a to se rovná ztráta výkonu. Pokud tam ty dírky jsou, tak tlak uteče a zároveň se pozná, že je ventil vyběhaný

a je nutno ho vyměnit.

Pokud jsi chtěl vysvětlit proč to shořelo, tak protože se vznítil olej kapající z EGR ventilu na výfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

egr pipe

uz jste se s tim nekdo setkal?...je ta cena odpovidajici materialu nebo je tech cca 100liber hodne nadsazenych a jak by to pak bylo s tim upravenim aby to nehazelo chybu na palubce a co chcipani motoru-byl by problem?...konkretne SUP 6/2005 MR2006

ARP%20EGR%20Popwer%20Pipe%20Kit%201.9%20Tdi.jpg

Dekuji za nazory -_-

Editováno: , autor: Karol Wojtyla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdarec chlapy,dnes jsem sundal kryt motoru a nestačil jsem se divit.Egr byl docela hafo od oleje,každej mi říká,že je to normální.......Ale mě to moc nepřipadá.Dám sem nějaké foto před čištěním a po. Jinak motor táhne jak ďas bez jakého koliv problému....Kdoví jak dlouho ten dekl nikdo nesundával :help: tak co myslíte ještě vydrží bo mám shánět jiný...

post-66585-0-79448900-1315410122_thumb.j

post-66585-0-78292400-1315410137_thumb.j

post-66585-0-05392600-1315410162_thumb.j

post-66585-0-61955800-1315410220_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec chlapy,dnes jsem sundal kryt motoru a nestačil jsem se divit.Egr byl docela hafo od oleje,každej mi říká,že je to normální.......Ale mě to moc nepřipadá.Dám sem nějaké foto před čištěním a po. Jinak motor táhne jak ďas bez jakého koliv problému....Kdoví jak dlouho ten dekl nikdo nesundával :help: tak co myslíte ještě vydrží bo mám shánět jiný...

Na 1,9 96kW jsem cca ve 150tis egr vymenil,predtim jsem ho nechal cistit,ale to nepomohlo.Novej vydrzel mozna 40tis a bylo to stejny.pak jsem ho nechal zaslepit a uz zadny problem,auto jelo lip,rekl bych uplne skvele a dalsi pozitivum bylo nezanaseni turba.To je ma zkusenost..

Jo musim dodat,ze mi svitila kontrolka emisi,ale to mi nevadilo,kdyz to jelo super..

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...