Přejít na obsah

Test žárovek H7


stanmar

Doporučené příspěvky

Tak jsem je tam šoupnul ještě jsem s nima nejel ale na stěně bylo vidět že svítějí lépe a mají pruh modrého nádechu viz foto.

Jo jinak jsem zjistil že ty Tungsram +90% http://www.svitime.e...ght-ultra-px26d

na jedné se oběvil nějáký stříbrný povlak uvnitř baňky který brání rozptilu světla. Proto mi bylo divné že to svítí méně.

post-58936-0-99936100-1359563352_thumb.j

post-58936-0-80212800-1359563359_thumb.j

post-58936-0-83521500-1359563364_thumb.j

post-58936-0-32593500-1359563370_thumb.j

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Night Breaker Plus Limited Gold + 90% musím pochválit svítí velice pěkně lépe než co jsem měl Tungsram +90%.

Velice dobře osvětlují pravý příkop a před autem osvětluje plně celou vozovku žádná světelný čáry nebo skvrny. Dávají i více světla, je vidět krásně hranice světla.

Takže u mě za jedna spokojenost. Jo a mám projektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Tungsramy +90% jsem tam měl přes rok, přechod z originálu na Tungsram +90% byl znatelnej také. Ale nevim kdy se na tý jedný žárovce vyskytla ta vada co popisuji výše.

Říkal jsem si že to asi svítilo lépe ale nenapadlo mě že by se na tý žárovce mohlo něco takového vyskytnout. Tak proto ten světelnej rozdíl přechodu na NBP gold.

Bejt ty Tungsramy vpoho třeba by to takovej rozdíl nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projektory jsou citlivý na homogenitu vlákna, jak jsou na něm v baňce místa s nižším jasem nebo je nedokonalá geometrie vlákna v baňce (vlákno není přesně v ohnisku optické soustavy), hnedle se to projeví. Udělá to stíny a nedostatečně prosvícený místa v "jazyku" kterej světlomet normálně produkuje... Ty NightBreakery (Plus i Plus Gold) jsou na geometrii právě dobrý, nemají odchylky od žádanýho tvaru, takže ve spojení s fokusační optikou projektoru produkujou hezky pravidelnej "beam" na rozdíl od spousty dalších žárovek, u kterých se při výrobě na přesnost geometrie tolik nedbá a který "díky" tomu nedávají tak dobrý výsledky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak hlásím, že dnes ráno se mi po roce, 9 měsících a 2 týdnech NARÁZ odporoučely obě H7 Night Breaker Plus - večer jsem dojel do práce normálně se světlama, zaparkoval, podle odrazu v prosklených dveřích kukaně vrátnýho svítily obě dvě normálně. Ráno přijdu, natočím motor, rozsvítím a PRSK!, obě žárovky naráz v hajzlu... Najeto na 1 pár hrubým odhadem 15 - 18 000km ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Richiis, ja by som s nejakou noname značkou neexperimentoval. Fabia má aj tak dosť slabé svetlá, tak nevidím dôvod na to aby som ešte experimentoval s nejakou žiarovkou ktorá môže tú svietivosť ešte zhoršiť. Nebudem ti hovoriť aby si hneď kupoval najdrahší Osram NBP, ale kúp aspoň niečo osvedčené kvalitou a výkonom bližšie k tým špičkovým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...