Přejít na obsah

Registarční značka


Clint

Doporučené příspěvky

Chlapáci, zajímalo by mě, jestli je nějaká šance si ponechat původní SPZku při převodu auta do jiného kraje. Mám teď moc pěknou SPZ a po půl roce budu auto převádět z pražského do středočeského a ti všiváci mi budou chtít SPZku sebrat. Nevíte, jestli neexistuje nějakej trik nebo fígl, jak si tu SPZku ponechat?

V nejhorším bych musel za vedoucím na středočeském kraji a "požádat" ho o nějaké dobré čísla (slyšel jsem, že ty dobré si ulejvaj do skříně pro známé a štědré).

Díky

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clint: pokud vim tak to legislativa neumoznuje, bylo by to poruseni nejakch narizeni a je to neprosaditelne. jedine prehodit si trvale bydliste do jineho kraje. resil jsem to docela nedavno a zjistovala mi to znama z dopravniho inspektoratu... :(

sniper: pokud vim tak to neni pravda, protoze to u nas nebylo schvaleno poslanci. jiank ve vsech okolnich zemich je mozne nechat si udelat za poplatek RZ na prani. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec abych zašel na správná místa a zkusil to probrat s vedoucím sakra. A raději v předstihu, aby mohl něco vyhrábnout :)

Přitom ty pražský na mě vyšly uplně náhodou a nemusel jsem nikde žebrat. Přijde mi, že se uplně zbytečně vyhazujou peníze, copak není jedno, jakou RZ mám na sebe napsanou? Je to přece fuk, jestli auto zaregistruju tuhle a nebo támhle. Výsledek je přece stejnej. Tady u nás je to opravdu všechno na palici...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy ste ale na palici fakt...souhlasim ze šuldou, že je úplně putna jaký jsou čísla a písmenka na RZ, hlavně , že je mír :smich:

když na tu ,,protekční" značku někdo má ty prachy...tak ať si tam třeba nechá napsat 9A9 9999 nebo koko...123 - většího machra to z něj stejnak neudělá, spíš naopak...

hlavně ať ty naše OII dobře a bezpečně jezdí :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je prostě nastavené, že v rámci kraje se může značka nechat, protože je stejný kód, při převodu do jiného kraje se holt musí vyměnit. nevím, koho to tím buzeruje, je v tom prostě trošku pořádek. Dřív se měnily i mezi okresy a byl klid. V prvním příspěvku mě baví hláška o vedoucím ve středočeském kraji, který má ulito ve skříni..to jako někdo na krajském úřadě? To asi ne, že :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někomu je fuk, že jezdí v trabantu, někdo potřebuje minimálně bavoráka.

Tohle s tím nemá nic společnýho :rolleyes: Ten kdo si zaplatí takovouhle značku je frajer kterej na to sice má ale co už nemá je rozum protože hodnoty jsou někde jinde. Bejt mistr světa se musí umět a ne si to uboze kupovat B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fajn mít nějaké lepší číslo, třebas dvě dvojčíslí, protože kdo toho má víc, dvě auta, motorku, vozejk, něco v práci, tak je fajn si spz pamatovat z hlavy, protože já nevím jak vy,ale já spz řeším často - propustky do areálu, přijde člověk co má auto 5 let, řeknu mu jakou má spz a řekne ježiš,já nevím,ale je to modrej ford:-) tak jde přes celou firmu se podívat na spz..........ale je fakt, že 9A9 9999 je docela moc:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...