Přejít na obsah

Ovládání oken DO


PitBull

Doporučené příspěvky

Ano,za 800 právě koupíš druhou,to jsi řekl naprosto správně+lítání a shánění,proto je ta cena stejná.

Jinak ta komfortka je z čeho.Určitě by se to dalo udělat.Musely by se najít ty kanály,v kterých je to potřeba udělat.Tak jak to třebas dělal Milan_TS.Hledal a našel.Jedno takové auto kde budu bádat tu budu mít v pondělí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jinak Davone,pokud se ti zdá 500-600 hodně,tak Octávii prodej a kup si malucha.Toď můj názor.Já nepatřím mezi bohaté,ale vcelku je mi jasné,že když si koupím auto,kde pořizovačka byla +- okolo 400.000 nebude servis a to okolo stát jako na 120.Vem si třebas Octávka/Superb.Proč myslíš,že jsou jiné hodinové sazby.protože hold je dražší a v jiné kategorii.třebas nedávno jsem měnil manžety na lebrach.Na Octu 700,na Superba 1300,přitom skoro stejné,Superb o malinko větší,ve výrobním procesu tak+0,50hal.Kdybych to já neuměl,tak 600 kč za toto se mi osobně zdá moc dobrá cena.Vím,že to sice časově neodpovídá,ale je to tak.jen se zeptej ve škodovce,kolik za to chtějí oni,nebo třebas za nakódovaní klíčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ,nevím moc se mi to nezdá. Nikdo z těch fabiatku to ještě nemá, nejspíš to byla zase jen letní kachna.

Pokud by to šlo, tak mě ale zaráží to že musíš dálku držet a počkat až se ti okna zavřou. Když je necháš otevřená a nevšimneš si toho a zamkneš, tak jsi stejně v řiti a někdo ti ho pohodlně vybere. Dokud to nebude tak že zamkneš a okna ti automaticky zajedou, třeba jako u Magicaru nebo u jiných alarmů, tak je tahle funkce více méně k prdu. Nebo aby tam byl aspoň pípak, když zapomene někdo zavřít vzadu a řidič si toho nevšimne tak aby ho to upozornilo. Myslím tím až budou zavřený poslední dveře.

Na otevření si, ale myslím že je to dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby, ja tomu vsemu co uvadis rozumim, respektuji a hodinove sazby vim, ale nechapu proc bych mel kvuli tomu, ze se mi zda hodne 600,- za dojezd oken na dalku, prodat auto?!! Zda se mi to hodne, jelikoz to nepotrebuji a jak jsem rekl, nedal bych to za to. Skodovku sem netahej, to je naprosto predrazeny a o necem jinem. Prijde mi to jako opravar na televizi, nezajimalo ho, co je s televizi, nejdrive se zajimal kolik stala, od toho se odvijela cena. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ,nevím moc se mi to nezdá. Nikdo z těch fabiatku to ještě nemá, nejspíš to byla zase jen letní kachna.

Pokud by to šlo, tak mě ale zaráží to že musíš dálku držet a počkat až se ti okna zavřou. Když je necháš otevřená a nevšimneš si toho a zamkneš, tak jsi stejně v řiti a někdo ti ho pohodlně vybere. Dokud to nebude tak že zamkneš a okna ti automaticky zajedou, třeba jako u Magicaru nebo u jiných alarmů, tak je tahle funkce více méně k prdu. Nebo aby tam byl aspoň pípak, když zapomene někdo zavřít vzadu a řidič si toho nevšimne tak aby ho to upozornilo. Myslím tím až budou zavřený poslední dveře.

Na otevření si, ale myslím že je to dobré.

U OII je tomu take tak, musis drzet tlacitko v klici po zamknuti nez ti okna vyjedou... Toto automaticke vyjizdeni na jedno zmacknuti umi vybrany alarm s modulem dle me... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone,ono to tak ale bude,bohužel.Čím dražší věc,tím dražší servis.Myslím,že to platí všude.Jinak já když chtěl dojezd,tak mi nabízel někdo z nějaké stránky,už si nepamatuji jaké,něco jako passat a stálo to 1200.okamžitě bych to bral,ale neměl to dořešené.Čekal jsem půl roku a pořád nic.

Jinak co se týče těch dojezdů,jak jsem psal,postup je tam pro jednu komfortku a máme zjištěno,že u 2,5 gene jsou už dva postupy.Jsem ve spojení s dvěmi lidmi a vyměňujeme si zkušennosti,adresy jednotlivých komfortek a tak.Já tu budu mít v pondělí auto,na které adresy nejsou a budu bádat.Jaké,to samo neřeknu.A taky s klukama se snažíme onen soft udělat v CZ aby makal.A taky jeden s Dieselpowerfora se snaží udělat ten soft pro Win.A vo tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Milan_TS
Onen soft v CZ už je dávno ten problem je někde jinde.Cosby neodpověděl si mi čím dělaté zálohy EEPROMek kabel nebo letování.

V Komfortce není eprom ale Motorolácky Procesor. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo: Praha - Zličín - GLOBUS - podzemní garáže, kdyby pršelo

Datum: 8.8. úterý

Čas : každému upřesním přes mail nebo SZ, ať nemusíte zbytečně čekat

Cena: 600Kč

Funkce: Otevřeš-podržíš,okna sjedou,zavřeš a naopak. Pokud třeba v polovině pustíš,okna se zastaví. SUPER !

Podmínka: VW auto musí mít originál centrál s dálkovým ovládáním v klíči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo: Praha - Zličín - GLOBUS - podzemní garáže, kdyby pršelo

Datum: 8.8. úterý

Čas : každému upřesním přes mail nebo SZ, ať nemusíte zbytečně čekat

Cena: 600Kč

Funkce: Otevřeš-podržíš,okna sjedou,zavřeš a naopak. Pokud třeba v polovině pustíš,okna se zastaví. SUPER !

Podmínka: VW auto musí mít originál centrál s dálkovým ovládáním v klíči

A JEŠTĚ JEDEN EXKLUSIVNÍ TERMÍN:

ZÍTRA = SOBOTA KOLEM 12.00 HODINY PRAHA ČERNÝ MOST

ZÁJEMCI PROSÍM PIŠTE PM NEBO MAIL : MOBIL NA VÁS, TYP AUTA A ROK VÝROBY

Podmínka: VW auto musí mít originál centrál s dálkovým ovládáním v klíči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...