Přejít na obsah

2.0 TDI BSS - Emise do dílny


Dan 1

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny Superbáky,mám nějaký problém s motorem 2.0TDi,BSS,hlásí mi na přístroji Emise do dílny,aditiva jsem dolil origo,po čase to zase přestane hlásit chybu ale stále se to opakuje.Další věc:ze sání někde od filtru slyčím takový dunivý zvuk jako kompresor nebo jak bych to řekl.Hadice jsou dobrý.Někdy to je slyšet víc někdy míň.Poradí někdo ?Má někdo tuto zkušenost????Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny Superbáky,mám nějaký problém s motorem 2.0TDi,BSS,hlásí mi na přístroji Emise do dílny,aditiva jsem dolil origo,po čase to zase přestane hlásit chybu ale stále se to opakuje.Další věc:ze sání někde od filtru slyčím takový dunivý zvuk jako kompresor nebo jak bych to řekl.Hadice jsou dobrý.Někdy to je slyšet víc někdy míň.Poradí někdo ?Má někdo tuto zkušenost????Díky

kolik mas najeto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Prosim te tak u me to bylo lambda sondou a to ze se ti to vraci do sani tak to tedka resim taky po tom co mi odesla hridelka mezi vahadlama a olejovym filtrem tam to nahore malo mazalo a chytil se mi vrsek sice trosku ale je to na generalku vrsku motoru hlava na vybrus a nikdo nezaruci ze nebude chycenej vrsek. Kamarad ma passata a emise mu to psalo zase pri turbine. Ale asi kazdej ti rekne at s tim zajedes na vag. Musime si uvedomit ze bez vagu, toje jako by jsi si lecil zlomeninu sam doma a nevedel jestly mas zlomenou ruku nebo nohu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, s tím dunivým zvukem ze sání se trápím taky, dejte prosím vědět až na něco přijdete - někdy duní někdy ne - motorizace 2.O tdi :-( dneska se mi rozsvítil filtr pevnejch částic než jsem dojel na dálnici přeplo se to do nouzáku a ještě se rozsvítil ten oranžovej motor (myslím že to má něco společného s výfukovým potrubím).

Editováno: , autor: Martin Kuře
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Emise do dilny mi to hlasi taky, u me lambda, prvni. Po vymene zhaslo, vse v pohode. Cim je ale ten dunivy zvuk, to nemam tuseni, podezrival sem predchoziho majitele, ze mel nejaky sportovni filtr, ale nikoliv, nikde prasklina, vyfuk, nic... Nevi nekdo kam dal se vydat? Takhle hluboky zvuk nema zadny motor mych pratel v okoli a popravde sem se s tim nikde nesetkal ... Zni to sice zajimave, ale radsi bych tiche auto :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...