Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Tak jsem trochu brouzdal po Čínských stránkách Škody v domění že by mohli mít třeba na fabii zadní led světla, ale bohužel. Ale něco málo mají jiného co u nás samozřejmě nebude, třeba 15" Clubber. Pak je škoda, že škoda vypustila spousty fotek fábii na pěkných kolech a k dostání nejsou.

post-691-0-42570800-1437248243_thumb.jpg

post-691-0-99113100-1437248254_thumb.jpg

post-691-0-04326800-1437248267_thumb.jpg

post-691-0-63079500-1437248278_thumb.jpg

post-691-0-27018600-1437248282_thumb.jpg

post-691-0-58150500-1437248287_thumb.jpg

post-691-0-87374900-1437248295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to bylo Holandsko, ale když jsem se teď díval na e-shop Škody, tak Hawky to jsou, ale může to být jen počitačově upravený a v reálu nejsou, což je škoda. Když chce Škoda indivdualizaci svých modelů, tak toho mohli vymyslet víc, ale je jasný, že nebudou míchat kola z octavie na fabii.

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

v Římě je drtivá většina taxíků Toyota Auris Hybrid. Ale potkal jsem tam taxikářskýho Roomstera. Za 4 dny jsem potkal asi jenom 7 Škodovek...

V Paříži vloni v září za 4 dny 2 roomstery - oba dva TAXI. Jinak ostatních škodovek včetně Jetýho poměrně dost, obdobně i v Egyptě, kde ale vůbec nejsou fábule a co tam jsou škodovky, tak výhradně "f benzínu", nebo v Řecku, kde zase naopak skoro všecky taxíky na ostrově Zakynthos jsou oktávky "f dechtu"...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Paříži vloni v září za 4 dny 2 roomstery - oba dva TAXI. Jinak ostatních škodovek včetně Jetýho poměrně dost, obdobně i v Egyptě, kde ale vůbec nejsou fábule a co tam jsou škodovky, tak výhradně "f benzínu", nebo v Řecku, kde zase naopak skoro všecky taxíky na ostrově Zakynthos jsou oktávky "f dechtu"...

v Paříži jsem byl minulý rok a škodovek jsem tam potkal snad ještě méně jak Římě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statistika nuda je, má však cenné údaje. A podle ní se v září zaregistrovaly 3ks Fabie s pohonem 4x4, letos celkově 12. Zajímalo by mě, jestli se jedná o závodní auta a nebo je to omyl.

 

Mimochodem, Seat začal koketovat s užitkovou verzí Ibizy, jako to měl třeba Peugeot u 206ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, mam to oplastovaný, abych si nepoškodil lak v terénu, ale tam nemůžu, protože bych si na těch kolech od žebřiňáku vyrazil všechny zuby. Hezký to muže být jak chce, ale když to postrádá alespoň trošku praktičnosti, tak za mě je to nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...