Přejít na obsah

Superb II facelift


OEII

Doporučené příspěvky

No, u liftbacku se mi ten zadek celkem líbí, je to lepší než předtím (snad jen rozměry těch světel jsou přehnané, ale naživo jsem liftback neviděl) a je dobře, že neudělali zadní světla v designu O3/Rapid protože taková uniformita spíš uškodí - už teď je duo O3/Rapid zezadu nesnadno rozlišitelné a Superb by měl zůstat stranou tím spíš, že je o třídu nebo dvě výše. Čili zadek v pohodě, u kombi i nové prolisy vypadají dobře.

Nelíbí se mi ale přední část, kdy se někdo snažil na kulaté auto naroubovat hrany nového designu. To se imho nepovedlo a v reálu to není hezký - měl jsem čas si na R10 prohlédnout kombi a ne, předek prostě jako by tam nepatřil. Před FL verze je taková do sebe zapadající, sedí to, ale tohle je na mě trochu moc. Na druhou stranu, já nejsem typický zákazník Superbu, ale takovou "splácaninu" si celkem dobré auto nezasloužilo. A to na fotkách to vypadá ještě docela dobře, bohužel v reálu je to jiné. Snad jen ty LED po stranách vypadají celkem dobře a při zapnutní blinkru dotčená strana zhasne ála Audi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem v reálu SII FL neviděl, ale souhlasím s tím, že Rapid a Octavia se pletou hodně a odlišnost Superbu by měla prospět. Čekám na živé setkání. Dnes jsem se stavil cestou v autosalonu a dojmy se liší výrazně i v závislosti na barvě, kolech a úhlu pohledu. Modrá Race se 17kama je opravdu nádherná. Stačí ale menší kola, stříbrná barva, pohled zezadu šikmo na zadní (utopené) kolo a najednou je to auto děs a hrůza.

 

 U SIIFL si moc nedokážu představit sladění kulaté a hranaté éry. Tak jako v některých pohledech byl násilně naroubovaný FL na OII, tak asi trochu dopadne SII. Ale uvidíme, na fotkách (a ještě generovaných) jde poznat prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...