Přejít na obsah

octavia II 06TDI, vrzání podvozku


košík

Doporučené příspěvky

Chěli bychom poradit. Když auto přejede nějakou nerovnost na silnici prohluben -retardér-nebo když najíždíme do garáže zavrže předek auta,nepříjemné zavrzání, po rovné silnici nevrže. Nechali jsme vyměnit stabylizační tyče a vrzání je pořád. Projel se i mechanik od škodovky a vůbec neví co by to mohlo být. Tlumiče prý jsou dobré. Prosím poradte někdo, zda jste se s takovou věcí již setkal.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě to dělá to stejné, mám pocit, nevím jestli je to pravda, ale dočetl jsem se na www.dieselpower.cz, že to dělají gumy stabilizátoru, když jsou namazané, nějakou vazelínou nebo něčím, potom že to vydává takové zvuky, takže jediná možnost nenamazat ty gumy. O víkendu je půjdu vyměnit tak uvidím, dám potom vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

měl jsem totožný problém (bouchání a vrzaní od nápravy vpředu, částečně i vzadu) při přejíždění nerovností a výmolů, který ještě sílil, když jsem na nějáké nerovnosti brzdil. Vše vyřešilo prosté seřízení geometrie. Pokud to nepomůže aspoň budete mít jistotu že geometrie je ok. Není to drahé, ve Škodě auto jsem platil 655,- a technik se stím mazlil skoro hodinku. Žádná vojebávačka jak v pneuservisech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...