Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Berry: Osram SS by som nevidel ako vyhodene peniaze, urcite su lepsie ako klasicke "zlte" ale nieje to tych +50% ako je uvedene na baleni. Na druhej strane ani cenovy rozdiel nieje zanedbatelny. Jeden znami z ineho fora o nich napisal toto:

"...Kazdopadne DOSVIT je s Osram SilverStar +/- srovnatelny, ALE intenzita a rovnomernost svetla je uplne jinde, o osvetleni protismeru nemluve... " a ja s tym suhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost: asi 2 roky jsem používal Philips +50% cena kolem 1000 Kč v OBI. Před týdnem jsem koupil Osram Silvestar +50% cena pár 440 Kč v OBI. Na první pohled laickým okem žádný velký rozdíl. Když jsem zajel na ulici kde není veřejné osvětlení, tak ty Osramy podle mého názoru jsou o trochu lepší. Lépe zvýrazňují viditelnost vodorovného dopr.značení, což vítám (v noci vidím nějak hůř). Každopádně hodlám zajet na seřízení světel a uvidím. Moje doporučení je koupit Osramky Silvestar a za těch ušetřených 500-600 Kč třeba koupit řadičku z Fabie a dát do okty (viz.obr.). Čus bus.

post-24-1162026978.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost: asi 2 roky jsem používal Philips +50% cena kolem 1000 Kč v OBI. Před týdnem jsem koupil Osram Silvestar +50% cena pár 440 Kč v OBI. Na první pohled laickým okem žádný velký rozdíl. Když jsem zajel na ulici kde není veřejné osvětlení, tak ty Osramy podle mého názoru jsou o trochu lepší. Lépe zvýrazňují viditelnost vodorovného dopr.značení, což vítám (v noci vidím nějak hůř). Každopádně hodlám zajet na seřízení světel a uvidím. Moje doporučení je koupit Osramky Silvestar a za těch ušetřených 500-600 Kč třeba koupit řadičku z Fabie a dát do okty (viz.obr.). Čus bus.

Každá žárovka se časem vysvítí, tak nemůžeš srovnávat nové Osram Silverstar s vysvícenými Philips Vision Plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Už jsou tam, proti obyč žárovkám je to neskutečnej rozdíl. Proti silverstarům myslím taky, s Osramkama srovnat nemůžu.  :D

Nemas fotku, jakou barvu ma svetlo? ;)

Světlo bílé, s malým nádechem do modré, žárovka má modrý matný konec a modrý lem skla podobně jako Bluevision. Jen mi to kazí obyč parkovačky.

Fotku udělám a hodím sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni tu pisete co koupit a ja vam sem vecer,az budu doma dam fotku,co rozhodne nekoupit. Vcera jsem vyhodil za tyhle sracky 3 kila. Dale jsem si koupil v blahem domeni kompatibility chromovany zarovky do blinkru.....ale.....Maji jinou patici samozrejme :(

Nápodobně - chtěl jsem ušetřit za Diadem do blinkrů a ejhle špatná patice :doh tak jsem objednal origo Osramy :rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm...tak já to kupoval přes internet, takže mi vrátí asi kulový lol

A propo nechcete ty žárovky 4ks někdo pro ňákého známého s paticí BA15s ? Za nákupku 2x 190 Kč

Ak si to kupoval cez internet tak mas 14dni na to aby si im to vratil a ani nemusis udavat dôvod.samo ak si nezrusil balenie

mimochodom ja som kupoval Philips VisionPlus a velka zmena oproti obycajnym H4-uplna spokojnost..vcera som vymenil aj parkovacky za biele led (nejake obyc. polske) a teraz je to dokonale

steve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...