Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Tak už jsem někde taky našel, že jsou to mrdky ty Eufaby. Tak asi skusím ty PHILIPS POWER2NIGT nebo nějaké Osramy uvidím co budou mít a nebo zase ty BlueVision posledně jak mi praskla tak to bylo při výměně světel takže to byla možná moje vina. Ale koupím si je zase v nějakém obchodáku, abych je mohl chodit reklamovat lol .

Teď jsem našel chávlu na

Tungsram Superblue a chválili je už ve 2diskuzích a cena je taky dobrá nemáte někdo zkušenost?

Nebo neznáte Bosh xenon blue? Nikde je nevidím v obchodě.

Tak jsem skoro rozhodnut PHILIPS POWER2NIGT + parkovačky Philips BlueVision Ultra W5W nebo zase blueVision.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze jsem procet cele tohle forum (+ nektera dalsi) a zkusim tedy shrnuti:

Asi bych se mel teda rozhodnout asi mezi Osram SilverStar 50% plus a Philips H4 VISION PLUS. Philips BlueVision (jak jsem se docetl) sviti skoro stejne, jako SilverStar i VISION PLUS s tim rozdilem, ze svetlo vypada vic dobela, ale zase na druhou stranu za nocniho deste je pry videt velmi spatne. A o vyssi cene, nemluve.

Takze, nejspise pujdu tedy do Osram SilverStar 50% plus. Jen me trosku mate cena. Nekde se uvadi cca 300Kc za kus, jinde cca 400Kc za par :wacko: .

Dale jste premyslim o LED zarovkach do parkovacek (doufam, ze Octavka MR 2001 ma patici T10). Koukal jsem, ze je problem s zivotnosti pri nestabilite napeti (treba pri startovani - to se snad ani nesmi, nebo co). Takze jsem se zatim rozhodl pro tuhle

http://www.cztuning.cz/index.php?action=de...view&zboid=3408

Kdyby mel nekdo nejakou zkusenost ci jiny tip, byl bych moc rad.

Diky moc.

P.S:Jeste jeden dotaz. Co myslite o diodovych zarovkach do zadnich svetel/brzd/blinkru? Jde mi o usporu energie (nizsi spotrebu). Ma to vyznam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem procet cele tohle forum (+ nektera dalsi) a zkusim tedy shrnuti:

Asi bych se mel teda rozhodnout asi mezi Osram SilverStar 50% plus a Philips H4 VISION PLUS. Philips BlueVision (jak jsem se docetl) sviti skoro stejne, jako SilverStar i VISION PLUS s tim rozdilem, ze svetlo vypada vic dobela, ale zase na druhou stranu za nocniho deste je pry videt velmi spatne. A o vyssi cene, nemluve.

Takze, nejspise pujdu tedy do Osram SilverStar 50% plus. Jen me trosku mate cena. Nekde se uvadi cca 300Kc za kus, jinde cca 400Kc za par :wacko: .

Dale jste premyslim o LED zarovkach do parkovacek (doufam, ze Octavka MR 2001 ma patici T10). Koukal jsem, ze je problem s zivotnosti pri nestabilite napeti (treba pri startovani - to se snad ani nesmi, nebo co). Takze jsem se zatim rozhodl pro tuhle

http://www.cztuning.cz/index.php?action=de...view&zboid=3408

Kdyby mel nekdo nejakou zkusenost ci jiny tip, byl bych moc rad.

Diky moc.

P.S:Jeste jeden dotaz. Co myslite o diodovych zarovkach do zadnich svetel/brzd/blinkru? Jde mi o usporu energie (nizsi spotrebu). Ma to vyznam?

Ahoj...tak tyhle "odolny" diody jsem tam měl taky....asi 2 měsíce ;-) ... pak jedna zacala blikat jak stroboskop a druha zhasla uplne...takze jsem tam dal zpet zlutasky ;)

to Ignác: jak svítěj ty modrý skleněnky?? Neloupe se z nich barva..a je to fakt tak bílý jak píšou... ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim tedy ty klasicky zarovky, co doporucuje Ignac. Jen me take trosku mate ta hodne tmava modra. Fakt teda sviteji bile?

Ja koupil do obrysovek modry zarovky od Philipsu a pohoda. Sviti bile a rozhodne se nic neloupe :palec2:

Editováno: , autor: VladaTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim tedy ty klasicky zarovky, co doporucuje Ignac. Jen me take trosku mate ta hodne tmava modra. Fakt teda sviteji bile?

Ja koupil do obrysovek modry zarovky od Phillipsu a pohoda. Sviti bile a rozhodne se nic neloupe :palec2:

Kde si koupil ty parkovacky od philipsu..nebo aspon jaky je jejich presny oznaceni..??videl jsem je zatim jen jako komplet s BlueVision.... Diky :palec2:

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tu moc prudit, ale rad bych se teda ujistil: Fakt jsou ty Osram SilverStar 50% plus srovnatelny s temi drazsimi Philipsy? Neni tam "extremni rozdil"?

Navic mi zase kolega rikal o nejaky Phiplipsce H4, ktera ma pry dohromady zlute, bile a modre svetlo, nebo co. Bohuzel si nepamatuje typ ani nazev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejich oznaceni je Philips BlueVision W5W a maji je treba tady. Jinak ja je kupoval v Globusu...

THANK YOU...sem moch tusit ze se budou taky jmenovat BlueVision...kdybych nebyl linej tak sem si to nasel... DIKY ;-)

Tak sem si koupil ty parkovacky od Philipsu W5W bluevision...a teda nic moc :-( za tech 190Kč jsem od nich cekal vic :-( Svitej sice trosku lip nez normalni, ale moc velkej rozdil to neni :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejich oznaceni je Philips BlueVision W5W a maji je treba tady. Jinak ja je kupoval v Globusu...

THANK YOU...sem moch tusit ze se budou taky jmenovat BlueVision...kdybych nebyl linej tak sem si to nasel... DIKY ;-)

Tak sem si koupil ty parkovacky od Philipsu W5W bluevision...a teda nic moc :-( za tech 190Kč jsem od nich cekal vic :-( Svitej sice trosku lip nez normalni, ale moc velkej rozdil to neni :-(

Ja netvrdim, ze sviti lip, ale sviti bile a ne zlute jako ty obycejne... Ale mozna je to subjektivni nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tu moc prudit, ale rad bych se teda ujistil: Fakt jsou ty Osram SilverStar 50% plus srovnatelny s temi drazsimi Philipsy? Neni tam "extremni rozdil"?

Navic mi zase kolega rikal o nejaky Phiplipsce H4, ktera ma pry dohromady zlute, bile a modre svetlo, nebo co. Bohuzel si nepamatuje typ ani nazev...

No, cena Philipsu je vice nez 2x takova jako Osramu a rozhodne ty Philipsy nesviti 2x lip :D Podle mne sviti podobne...

O tech se zlutym a bilym svetlem nevim, asi to budou nejake ty zarovky, co maji zabarveny prouzek na skle a tim sviti jinym svetlem pri potkavackach a jinym pri dalkovejch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra nikde nemůžu sehnat ty žárovky nechci je kupovat přez net kůli reklamaci a v Globusu je nemužu sehntat a při nakupování Philipsů v Globusu si dávejte pozor teda pokud by jste chtěli kupovat H7, protože žárovky jsou zalisované v plastovém obalu a na to je navléknutý papírový obal. Tak lidi, kteří si kupují H7, které jsou o 3-4stovky dražší převlékají na ně ty obaly z levnějších H4rek! Takže H4tam maj, ale v obalu H7 a za cenu H7 :angry: . Jinak v jiném obchodáku než v globusu jsem je nenašel. Neznáte nějakej obchod v praze kde je prodávaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic mi zase kolega rikal o nejaky Phiplipsce H4, ktera ma pry dohromady zlute, bile a modre svetlo, nebo co. Bohuzel si nepamatuje typ ani nazev...

Jmenují se PHILIPS NIGHT GUIDE (3v1) a nasel jsem mimojine i tento odkaz

http://digiweb.ihned.cz/c4-10122140-199155...obilove-zarovce

Stranka Philipsu

Nekde jsem cetl, ze dopadla, jako nejlepe hodnocena zarovka v AutoBildu (nemecky neumim).

AutoBild TEST

TAB vysledku (bez NightGuide)

Cena je asi 900Kc (par).

Nemate nekdo zkusenosti? Vubec netusim, jak se rozhodnout <_< Ale tyhle vypadaji fakt celkem solidne :p

1093_1222_big.jpeg

Editováno: , autor: MASH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tu moc prudit, ale rad bych se teda ujistil: Fakt jsou ty Osram SilverStar 50% plus srovnatelny s temi drazsimi Philipsy? Neni tam "extremni rozdil"?

Navic mi zase kolega rikal o nejaky Phiplipsce H4, ktera ma pry dohromady zlute, bile a modre svetlo, nebo co. Bohuzel si nepamatuje typ ani nazev...

No, cena Philipsu je vice nez 2x takova jako Osramu a rozhodne ty Philipsy nesviti 2x lip :D Podle mne sviti podobne...

O tech se zlutym a bilym svetlem nevim, asi to budou nejake ty zarovky, co maji zabarveny prouzek na skle a tim sviti jinym svetlem pri potkavackach a jinym pri dalkovejch.

to jsou Phillips Night Guide...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že to je pěkně zkreslenej test. Jak je vidět na prostředním obrázku, tak je mokrá cesta, tudíž pohlcuje daleko víc světla, proto se zdá, že svítí míň. To svítí i xenony jak lucernička, když jedeš na mokrý silnici ;)

jj je to fakt divný :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou veci :unsure: ! Netusil jsem, ze ty LEDky tolik odchazeji :(

Zkusim tedy ty klasicky zarovky, co doporucuje Ignac. Jen me take trosku mate ta hodne tmava modra. Fakt teda sviteji bile?

Jedno špatné :blbec: foto těch modrých parkovaček svítící bíle. Záře je ve skutečnosti nižší (to si upravil sám foťák :doh ) ale bílé světlo je zřejmé -_-

post-24-1170697347.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...