Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

potvrdzujem. Osram Silverstar som namontoval a svietia lepsie, nevravim ze je to xenon, ale omnoho lepsie ako obyc ziarovka. svieti to belsie a s vacsou intenzitou. tak som si kupil este dialkace a teraz nemam problem. o zivotnosti neviem, mam ich iba asi dva mesiace, ale nabuduce budem kupovat zase osram, ak nic ine lepsie neobjavim:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som pozriet v H-bachu ;) / nie je to sice speci obchod na auto prislusenstvo, ale maju tam dobry sortiment autoziaroviek Osram / a pozeral som H4 Silverstar +50% mali za 370,-Sk za kus co by este uslo, ale co som cumel jak pero z gauca, tak sada 2ks Diadem do smeroviek tam stoji 870,-Sk ! Je to take drahe aj u nasich bratov zo zapadu?

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

mel jsem v aute vyse zminenovane zarovky z cartechgroupu

v lete je to parada,pekne bile svetlo ale... zacali podzimni pliskanici a za deste kdyz je mokra silnice,je to des,neni skoro videt pred auto

mel jsem je ve starejch svetlech a tata v cirejch a stejnej problem

vymenil jsem je za Osram Silverstar a ty svitej podstatne lip

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

Běž to reklamovat, ať ti vrátí peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som pozriet v H-bachu ;)  / nie je to sice speci obchod na auto prislusenstvo, ale maju tam dobry sortiment autoziaroviek Osram / a pozeral som H4 Silverstar +50% mali za 370,-Sk za kus co by este uslo, ale co som cumel jak pero z gauca, tak sada 2ks Diadem do smeroviek tam stoji 870,-Sk ! Je to take drahe aj u nasich bratov zo zapadu?

Chod pozriet do Fo RS tinger u, tam som kupoval Osram BlueLight tusim za 290 a SS mali nejakych 350. A 2ks diadem do 500. Sk.

Oprava Diadem 299 Sk. Pripajam aj obrazok, ale tie SilverStar stali viac, neviem to prečítat, lebo to mam rozmazane. Ale pripajam obrazok.

post-24-1164636194.jpg

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chod pozriet do Fo RS tinger u, tam som kupoval Osram BlueLight tusim za 290 a SS mali nejakych 350. A 2ks diadem do 500. Sk.

Oprava Diadem 299 Sk. Pripajam aj obrazok, ale tie SilverStar stali viac, neviem to prečítat, lebo to mam rozmazane. Ale pripajam obrazok.

tie smerovky su tam teda o dost lacnejsie, dik za typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste tak naivní a myslíte si, že supermarkety a pod. jsou nejlevnější, já do auta z těchto obchodů nic nechci. V normální obchodě jsou ceny lepší a navíc nedám vydělat nějakým nadnárodním společnostem. Neblbněte a myslete !!!

ja nie. bol som tam a tak som sa zastavil pri autoziarovkach. kedze osram ma nastrankach napisane iba to co sa da domysliet z nazvu OSRAM /ho..o a par letacikov/, tak som robil prieskum trhu a H-bach bol proste prvy.

mna nadnarodne spolocnosti vobec netankuju. kde je rovnaky tovar a nizsia cena, tak tam potom kupujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som pozriet v H-bachu ;) / nie je to sice speci obchod na auto prislusenstvo, ale maju tam dobry sortiment autoziaroviek Osram / a pozeral som H4 Silverstar +50% mali za 370,-Sk za kus co by este uslo, ale co som cumel jak pero z gauca, tak sada 2ks Diadem do smeroviek tam stoji 870,-Sk ! Je to take drahe aj u nasich bratov zo zapadu?

H4 OSRAM Silverstar +50% jsem kupoval v Čechách na čerpačce OMV za 350,-Kč obě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som pozriet v H-bachu ;)  / nie je to sice speci obchod na auto prislusenstvo, ale maju tam dobry sortiment autoziaroviek Osram / a pozeral som H4 Silverstar +50% mali za 370,-Sk za kus co by este uslo, ale co som cumel jak pero z gauca, tak sada 2ks Diadem do smeroviek tam stoji 870,-Sk ! Je to take drahe aj u nasich bratov zo zapadu?

H4 OSRAM Silverstar +50% jsem kupoval v Čechách na čerpačce OMV za 350,-Kč obě.

Mám možnost sehnat více žárovek Osram Silverstar +50% H4. Pár za 300,- max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám možnost sehnat více žárovek Osram Silverstar +50% H4. Pár za 300,- max.

Ty jsi z Práglu, že? Tak prosím 4ks. Děkuji předem i zadem. Napiš kde převzít, či jak platit ;):palec2:

Seš fakt rychlej, ale jsem z opačnýho konce republiky, jde to poslat zadarmo a platba na účet...jen aby to přežilo dopravu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

No, tak to je HUSTÝ !!!

To je snad i pro ČOIku.

Tak tady vidite homologaci tech zarovek..Jinak jsem s nima taky nespokojeny,ve tme nic neni videt,loupou se...Resil jsem to s prodejcem,ale ten mi odpovedel,ze kdyz sviti,tak jsou v poradku..tudis solidni jednani..Jsem vyleceny a uz nikdy si nekoupim nic od takovychto "prodejcu"..Na TF jich koupilo hodne lidi,a vetsina je spokojena.. :o:o Kdyz jsem tam napsal muj problem,bylo mi mimojine i odpovezeno,za jsou jen za 2 kila...tak co bych chtel..

:blbec::blbec::blbec:

post-24-1168728757.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

No, tak to je HUSTÝ !!!

To je snad i pro ČOIku.

Tak tady vidite homologaci tech zarovek..Jinak jsem s nima taky nespokojeny,ve tme nic neni videt,loupou se...Resil jsem to s prodejcem,ale ten mi odpovedel,ze kdyz sviti,tak jsou v poradku..tudis solidni jednani..Jsem vyleceny a uz nikdy si nekoupim nic od takovychto "prodejcu"..Na TF jich koupilo hodne lidi,a vetsina je spokojena.. :o:o Kdyz jsem tam napsal muj problem,bylo mi mimojine i odpovezeno,za jsou jen za 2 kila...tak co bych chtel..

:blbec::blbec::blbec:

a cos čekal, všechny ty namodralý sračky už dávno nekupuju, jedny olezly jak ty tvoje, druhý popraskaly, a další svítily tak, že jsem myslel že jedu na parkovačky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

No, tak to je HUSTÝ !!!

To je snad i pro ČOIku.

Tak tady vidite homologaci tech zarovek..Jinak jsem s nima taky nespokojeny,ve tme nic neni videt,loupou se...Resil jsem to s prodejcem,ale ten mi odpovedel,ze kdyz sviti,tak jsou v poradku..tudis solidni jednani..Jsem vyleceny a uz nikdy si nekoupim nic od takovychto "prodejcu"..Na TF jich koupilo hodne lidi,a vetsina je spokojena.. :o:o Kdyz jsem tam napsal muj problem,bylo mi mimojine i odpovezeno,za jsou jen za 2 kila...tak co bych chtel..

:blbec::blbec::blbec:

Tak tyhle zarovky jsem taky mel :-) Koupil sem je minuly jaro na Tempu, najel sem asi 10000km a jsou v trapu...ale překvapilo me že jsem vyjel z garaze - svitily obe zarovky a kdyz sem se po pul hodine vratil domu nesvitila ani jedna...zkousel sem pojistky pak sem multimetrem promeroval jesi tam tece proud...nenapadlo by me ze behem 30min "prdnou" obe zarovky najednou :-) no po 15minutach me napadlo vymenit zarovku..a ono to sviti :-) Ty krasny modraskove mely uplne sloupnuty cepicky...tak sem musel vycistit parabolu, pfuj...uz nikdy vic... provizorne sem tam dal nejaky uz pouzity Osramy co sem mel doma a rek bych ze v noci svitej o hodne vic nez tamty...a to mam osramy z Makra :-) Ted nevim co si mam koupit :-( Asi BlueVision...chci aby mely namodraly svetlo a aby svitili hrozne moc daleko ve tme...hezky ve dne a neoslnovaly protijedouci auta :-) Delaji se nejaky Philipsi nebo jiny zarovky s namodralym svetlem (nebo aspon s jasne bilym - dulezity je aby dobre osvitily silnici ve tme) a aby byly 55/100W ?? Diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk jsem podruhé vyreklamoval Philips BlueVision první reklamace byla po 0,5roce praskla jedna ale najezdím fakt hodně km a hned mi dali nové, a teď po roce praskla iznova jedna tak jsem je vyreklamoval po druhé. A jelikoš výrobce po 30dnech nevyřídil reklamaci tak mi buď vrátí peníze nebo mi daj nové tak nevím asi bych chtěl skusit zase jiné. Ale po těch reakcích nevím, které možná tyto http://tuning.autodoplnky.cz/zarovky-phili...r2nigt-s1460170

. Maj modrou čepičku mě se libí, když jsou ve světlometech modré, když jsem měl ti philipsi tak když byli zhasnuty tak byl svělomet domodra. Nebo jsem narazil na zajímavé http://www.tuningshop.cz/Zarovka-H4-12V-60...ine_g29812.html výrobce Eufab, ale ty bych radši neriskoval.

No každopádně jsem docela spokojený protože jsem měl skoro 2roky žárovky Philips BlueVision, které stáli litr vlasně zadarmo bo mi prašule vrátí lol:smich: .

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk jsem podruhé vyreklamoval Philips BlueVision první reklamace byla po 0,5roce praskla jedna ale najezdím fakt hodně km a hned mi dali nové, a teď po roce praskla iznova jedna tak jsem je vyreklamoval po druhé. A jelikoš výrobce po 30dnech nevyřídil reklamaci tak mi buď vrátí peníze nebo mi daj nové tak nevím asi bych chtěl skusit zase jiné. Ale po těch reakcích nevím, které možná tyto http://tuning.autodoplnky.cz/zarovky-phili...r2nigt-s1460170

. Maj modrou čepičku mě se libí, když jsou ve světlometech modré, když jsem měl ti philipsi tak když byli zhasnuty tak byl svělomet domodra. Nebo jsem narazil na zajímavé http://www.tuningshop.cz/Zarovka-H4-12V-60...ine_g29812.html výrobce Eufab, ale ty bych radši neriskoval.

No každopádně jsem docela spokojený protože jsem měl skoro 2roky žárovky Philips BlueVision, které stáli litr vlasně zadarmo bo mi prašule vrátí lol:smich: .

Zdar Zabiaku, tak koukam, ze se tady motaji dve hodne podobna temata - a sice tohle a pak jeste " mala svitivost" a tam prave jsem psal, ze jsem ty zarovky, co se Ti tak libi od Eufabu, zrovna po pul roce vyhazoval! Mam faceliftovou cirou optiku, a v te svitily o poznani mene nez standartni zarovka - a to jsem nechal svetla pred vymenou zarovek seridit. Nevim, cim to je, ze tyhle zarovky nesviti - ale zkusim si odpovedet, v nasi sluzebni Felde jsme je vozili taky - kdysi se tady prodavaly s 5-ti letou zarukou, a je fakt ze praskaly. Za zimu jsme je vymenili obě tak 2-3krat. Ale bez reci tenkrat menili a jen se usmivali. Myslim, si ze na svitivost - respektive spravny rozpyl svetla ma vliv prave u me cire optiky chybejici "srafovani" na plexi svetel, smerujici tok svetla presne tam, kam ma dopadat. A kdyz to na cire optice neni, nemam si tam davat nejake mr.ky zarovky ... ze. :smich: Takze cekam na Osramy Silverstary+50%. Tyhle EUFABy si fakt nekupuj, sviti sice hezky - trochu belejsi svetlo s namodralym stredem v parabole, jinak ale zazrak necekej .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...