Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Hmm...tak já to kupoval přes internet, takže mi vrátí asi kulový  lol

A propo nechcete ty žárovky 4ks někdo pro ňákého známého s paticí BA15s ? Za nákupku 2x 190 Kč

Ak si to kupoval cez internet tak mas 14dni na to aby si im to vratil a ani nemusis udavat dôvod.samo ak si nezrusil balenie

mimochodom ja som kupoval Philips VisionPlus a velka zmena oproti obycajnym H4-uplna spokojnost..vcera som vymenil aj parkovacky za biele led (nejake obyc. polske) a teraz je to dokonale

steve

To je pravda, jenže já ty žárovky asi 2 týdny vozil v kufru auta, rozbalil a zjistil, že nepasujou a opět týden vozil v kufru, takže kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni tu pisete co koupit a ja vam sem vecer,az budu doma dam fotku,co rozhodne nekoupit. Vcera jsem vyhodil za tyhle sracky 3 kila. Dale jsem si koupil v blahem domeni kompatibility chromovany zarovky do blinkru.....ale.....Maji jinou patici samozrejme :(

Tak prikladam ty sracky....NEKUPOVAT....Sviti to jeste hur nez obyc. zluta zarovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže niečo pre lamera.... Keď som si vybral tú sadu Philips vision plus/ blue, tak tam su 4 ziarocvky? A čo vlastne s tým- zvládnem výmenu aj doma pred panelákom a potom ísť nastaviť svetlá?

Jestli mam dobrej pocit, tak by tam opravdu mely byt 4, 2x H4 do hlavniho svetla a 2 parkovacky. Vymenu zvladnes do peti minut kdekoliv, pokud nevis, kam sahnout a delas to poprve, doporucuju na svetle, jinak budes patrat. V navodu k autu je to i namalovany. Odcvaknes dratek, prehodis zarovku a zacvaknes. Pokud pouze prohodis zarovky, neni treba nic nastavovat, pokud si to nemel spatne uz predtim. A rozhodne nesahat na banky zarovek, vzdycky chytat za patici, a pokud na to precejen sahnes, otrit suchym cistym nepelichavym hadrikem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

mel jsem v aute vyse zminenovane zarovky z cartechgroupu

v lete je to parada,pekne bile svetlo ale... zacali podzimni pliskanici a za deste kdyz je mokra silnice,je to des,neni skoro videt pred auto

mel jsem je ve starejch svetlech a tata v cirejch a stejnej problem

vymenil jsem je za Osram Silverstar a ty svitej podstatne lip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsou tam, proti obyč žárovkám je to neskutečnej rozdíl. Proti silverstarům myslím taky, s Osramkama srovnat nemůžu.  :D

Nemas fotku, jakou barvu ma svetlo? ;)

K focení jsem se dostal až teď. Vkládání obrázků sem dělám prvně, takže pokud to bude blbá velikost či tak něco, tak mě nebijte. Pořízeno v noci, krátký čas a malá clona, aby byl vidět modrý nádech. Jen ty mizerný žlutý parkovačky to kazí. Asi půjdu do bílých LED.

post-24-1163957795.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

mel jsem v aute vyse zminenovane zarovky z cartechgroupu

v lete je to parada,pekne bile svetlo ale... zacali podzimni pliskanici a za deste kdyz je mokra silnice,je to des,neni skoro videt pred auto

mel jsem je ve starejch svetlech a tata v cirejch a stejnej problem

vymenil jsem je za Osram Silverstar a ty svitej podstatne lip

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

mel jsem v aute vyse zminenovane zarovky z cartechgroupu

v lete je to parada,pekne bile svetlo ale... zacali podzimni pliskanici a za deste kdyz je mokra silnice,je to des,neni skoro videt pred auto

mel jsem je ve starejch svetlech a tata v cirejch a stejnej problem

vymenil jsem je za Osram Silverstar a ty svitej podstatne lip

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

No, tak to je HUSTÝ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

mel jsem v aute vyse zminenovane zarovky z cartechgroupu

v lete je to parada,pekne bile svetlo ale... zacali podzimni pliskanici a za deste kdyz je mokra silnice,je to des,neni skoro videt pred auto

mel jsem je ve starejch svetlech a tata v cirejch a stejnej problem

vymenil jsem je za Osram Silverstar a ty svitej podstatne lip

A takto vypadají po týdnu!!! provozu...

zarovkyzv6.th.jpg

..vyhodil jsem je - měl jsem pocit, že bych se mohl tak akorát brzo vysekat. Tohle by se mělo zakázat prodávat. :kuk:

No, tak to je HUSTÝ !!!

To je snad i pro ČOIku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kriste pane co to je ??? Ty žárovky jsou modrý jak holka modrooká, s nima nemůže být snad za tmy vůbec vidět. Svoje Osramky, když sem z Forda dával do Octavie, tak ten stříbrnej vrychlík vypadal jako novej, ony ty žárovky vypadaly po těch letej jako nový, žádné opálení, ani začazení, byly jako nové... Tyhle žárovky sou mi tedy krajně nesympatické. už jen tou černou paticí (nepodstatné) a tím šíleně modrým sklem. O vrchlíku ani nehovořím. A po tejdnu takhle vymrvený no potěž pánbůh. Hned bych je šel prodejci rozbít o hlavu, že si to vůbec dovolí prodávat.

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z Tuningfora je braly desitky lidi, jestli ne stovky. Mozna o tom Marek ani nevi, vsichni byli vicemene spokojeny, az na par lidi, kteri nevideli ve tme. Coz ja ostatne taky, dokud sem si nezvyk a nezjistil, ze pokud v ty tme neco je, tak to videt je. Ale stejne, za ten bordel v lampach mi to bily svetlo nestoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni tu pisete co koupit a ja vam sem vecer,az budu doma dam fotku,co rozhodne nekoupit. Vcera jsem vyhodil za tyhle sracky 3 kila. Dale jsem si koupil v blahem domeni kompatibility chromovany zarovky do blinkru.....ale.....Maji jinou patici samozrejme :(

Tak prikladam ty sracky....NEKUPOVAT....Sviti to jeste hur nez obyc. zluta zarovka

V Makru jich maj plný regál, ono se ještě hodně lidí nachytá, svině !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...