Přejít na obsah

porucha elektrického stahování zadního okna


JVA

Doporučené příspěvky

ja nevim ale jde vsechno opravit. Ty starsi stahovacky - lanka co se nataci na takovej kuzel - celicky mechanizmus je nytovan- odvrtat - aspon ty starsi, takze lanka sehnat, narezat presne a konce zaletovat cinovou hlavickou. Myslim ze vsechno jde opravit. Ja mel plasty v haji a tak jsem to trosku vylepsil. Vse namazal a plasty upravil - zaletoval vse co bylo praskle - pekne vse proletoval a vyztuzil ocelovou tyckou - neco pevneho jako je dlouha jehla.Jenom to jeste trosku vice obrousit, ale s timto jsem se uz nepatlal. Je to vlastne schovane:) Pekne jsem si stim vyhral a pevnost maximalni. Dam foto - tento kousek jeste nebyl zcela v konecne uprave

post-34-1154120730.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toto řešil podobně jako DAVIDECEK19, ale neúspěšně (vždy jezdec praskl). Jelikož se jezdec na Octavie 2000- již nevyrábí, vyřešil jsem to až, když jsem koupil držák okna na Octavii 2000+ (cca 250,-) a jezdec také na Octavii 2000+ (cca 50,-) a toto vyměnil. Vše do sebe pasuje a není potřeba úprav. Všude v servisu mi řekli, že tato oprava obejít nejde, že si musím koupit nový stahovací systém atd. fuck Takto již funguji 2roky!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toto řešil podobně jako DAVIDECEK19, ale neúspěšně (vždy jezdec praskl). Jelikož se jezdec na Octavie 2000- již nevyrábí, vyřešil jsem to až, když jsem koupil držák okna na Octavii 2000+ (cca 250,-) a jezdec také na Octavii 2000+ (cca 50,-) a toto vyměnil. Vše do sebe pasuje a není potřeba úprav. Všude v servisu mi řekli, že tato oprava obejít nejde, že si musím koupit nový stahovací systém atd. fuck  Takto již funguji 2roky!!!  lol

Cisla nahodou nevis ? Presne tyhle dva dily bych moc rad vozil v aute (2x tedy, samozrejme). Jinak - kdyz servis rika, ze neco nejde, neznamena to nic jineho, nez ze nemaji postup v DP, neberu je proste vazne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huš to tady na stránkách bylo, ale když se ti holt nechce hledat tak pro tebe extra:

zobrazení předních dveří (837-60):

1U0 837 583 - dil vodici - vlevo vpredu a vpravo vzadu

1U0 837 584 - dil vodici - vlevo vzadu a vpravo vpredu

zobrazení zadních dveří (839-60):

1U0 837 583 - dil vodici - vlevo vzadu

1U0 837 584 - dil vodici - vpravo vzadu

1U0 839 197 - sverka - vlevo vzadu

1U0 839 198 - sverka - vpravo vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...