Přejít na obsah

Corner funkce - přisvěcování mlhovkami


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak to nevím, já než to stačil udělat, tak jsem Fabii prodal. :) Ale dělal to určitě jikra, jen jak tak koukám, tak už sem asi moc nechodí...

Ale vlastně jde jen o nějakou délku kabelu a ten musí být zakončený piny - asi nic, co by bylo nutné mít přímo na míru od škodovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když jsem se teď díval do konfigurátoru, tak tam cornery jsou, jenom o natáčecích ani zmínka...

Mlhové přední světlomety

Přední mlhové světlomety s CORNER funkcí.

2 800 Kč
 
EDIT: samozřejmě myslím u Monte Carla

 

Já zase koukal sem - http://www.skoda-auto.cz/sitecollectiondocuments/skoda-auto/ke-stazeni/fabia-derivaty-cenik.pdf a tam nejsou. Nevím kdo se v tom má vyznat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radzimko tak to je první monte co znám s natáčecí světla vzhledem tomu že se používá stará technika z před face světel ;) můžeš nafotit detailně přední světla ? (jen ze zajímavosti)

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner pri otoceni a ani pri blinkeri nefunguje takze nataca sa len hlavny svetlomet

 

Také bych prosil o fotko, protože černé natáčecí by byly super  :kol-47: , jsem zatím viděl na Monte Carlu jenom obyčejné, ale s natáčecíma to muže být perfektní.. Pak bych možná uvažoval i o výměně za svoje stříbrné natáčecí  :kol-28:

 

Já zase koukal sem - http://www.skoda-auto.cz/sitecollectiondocuments/skoda-auto/ke-stazeni/fabia-derivaty-cenik.pdf a tam nejsou. Nevím kdo se v tom má vyznat. :)

 

No jo, pravda  :D  :D  :D , ale v konfigurátoru opravdu jsou.. By mě zajímalo, co je tedy podle pravdy...

 

Škodovko Škodovko   kol1 Přikládám screen, ať jde vidět jaký v tom máji bordel  :lol::'>  :t

post-35598-0-35407200-1366213799_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne podle foto se cornery nepoznají jsou to ty samé mlhovky i bez funkce corner

u natáčecích světel musí být čočka oddělena od plastu světla což z té tvojí fotky nevypadá, navíc se světla hýbou pouze při jízdě na stojícím vozidle pokud jsou z výroby kodované nejsou v činnosti

post-36058-1278341897,2573_thumb.jpg
 
zkus ty tvoje nafotit detailněji tak jak to je na této fotce 
Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle  fotky určitě nemáš natáčecí. Mám dojem, že při točení volantem na místě jak zabírá posilovač, pohasínají světla. Je to normální a tobě se zdá, že se natáčejí.

 

Pořádně si prohlídni obrázek v příspěvku 75 a porovnej se svými světly.

Editováno: , autor: jipol57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozkoumal jsem schemata, a zapojení mlhovek napřímo, bylo naposled od května 2010. Potom už je popisováno jen zapojení mlhovek přes BCM. Třeba tam už kabely má. Dalo by se to poznat podle pojistek.

Mlhovky bez BCM jdou přes pojistu 38, mlhovky přes BCM jdou přes pojistku 21. Jedna nebo druhá by měla chybět (jestli nemá aut. převodovku).

 

Takže jestli mu chybí pojista 38, tak by možná stačilo jen kódovat. Jestli teda má ESP se snímačem polohy volantu. V horším případě výměna BCM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natáčecí světla se bez corner mlhovek ani nenabízely.

Pokud bude chtít dodělat corner mlhovky, bude potřebovat řídící jednotku AFS pro corner funkci xxx 907 357 (nevím který index), kroužek pod volant pro tuto funkci a samozřejmě chybějící kabeláž. Pak se to bude moct dokódovat do BCM (pokud to ta, co má v autě vůbec podporuje).

Pokud i s natáčecími světly, tak krom světel bude ještě jiná jednotka AFS a asi i kabeláž se bude trochu lišit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Etce jsou ty jednotky dvě - jedna pro natáčecí projektory s corner mlhovkama a druhá pouze pro corner mlhovky (bez rozdílu mezi před FL nebo po FL). Na to jsem koukal asi před rokem. Teď Etku nemám, tak ti nemůžu poslat čísla dílů.

Do auta se mi lézt nechce, jestli tam ten modul mám nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

LujdziL, teoreticky máš pravdu, ale chcem vidieť prakticky to sklonové čidlo na Fabii. Bez neho xenóny nemôžeš mať legálne, jedine že by si zohnal nejaké, ktoré svietia slabšie ako tých neviem 2000, alebo 2500 lumenov od koľkých vyhláška vyžaduje to sklonové čidlo, automatické nastavovanie sklonu a ostrekovače svetiel. Také xenóny som ale ešte nevidel, všetky majú svietivosť 3000-3500 lumenov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...