Přejít na obsah

Nastavení Gongu pres VAG


davidecek19

Doporučené příspěvky

ked ti nesignalizuje otvorenie dverí tak ti to gongovať nebude myslím. a ešte taky poznatok, nedavajte si tam 3ku čo je CANADA ale 6ku čo je značena ako SA (saudská arábija????).

prečo? ked dáte kanadu tak sa zmení formát času na 12hodinový čo mi dosť vadilo:-)

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
ked ti nesignalizuje otvorenie dverí tak ti to gongovať nebude myslím. a ešte taky poznatok, nedavajte si tam 3ku čo je CANADA ale 6ku čo je značena ako SA (saudská arábija????).

prečo? ked dáte kanadu tak sa zmení formát času na 12hodinový čo mi dosť vadilo:-)

Na Canadu u me pracuje 24 format casu - ukazatel hodin. a Gonguje to s klickama v zapalovani - zapnute zap. a po otoceni na 0 take .

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked ti nesignalizuje otvorenie dverí tak ti to gongovať nebude myslím. a ešte taky poznatok, nedavajte si tam 3ku čo je CANADA ale 6ku čo je značena ako SA (saudská arábija????).

prečo? ked dáte kanadu tak sa zmení formát času na 12hodinový čo mi dosť vadilo:-)

Na Canadu u me pracuje 24 format casu - ukazatel hodin. a Gonguje to s klickama v zapalovani - zapnute zap. a po otoceni na 0 take .

hej, sorry, robil som to na fabke:-) tam som mal 12h format, ale ako píšem, saudská arábia je 24hodinový a gonguje. btw, skušali ste japoncov? ine haluze a hned mi bolo jasné že sú pravostranní..otvoril som si dvere a otvorili sa spolujazdcove.

ešte taka poznamka ako som sa rano vystrašil...ponahlal som sa s mum na stanicu do ba a naraz tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kukám na budíky - nič a potom som si uvedomil že idem viac ako 120km/h.

kde sa to dá prestaviť? je to v prisposobení alebo treba do epromy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Urcite se to da nastavit kldine i na 130 a vlastne jak budes chtit. Treba i na 50

Ale taky po 2 hodinach jizdy ti to bude rvat. Prestavka ridice - hlavne se neleknete :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se to da nastavit kldine i na 130  a vlastne jak budes chtit. Treba i na 50

Ale taky po 2 hodinach jizdy ti to bude rvat. Prestavka ridice - hlavne se neleknete  :t

no to som sa prave zlakol kurna. iny stres som mal :D

kde to nastavim? pripadne mi pošli PM prosim

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
ine haluze a hned mi bolo jasné že sú pravostranní..otvoril som si dvere a otvorili sa spolujazdcove.

to snad neeee?  :smich:

fakt ale na maxiku to myslim :D:D:D

-_- a jinak - lekl jsi se při pipnuti - pri rychlosti 120?

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Urcite se to da nastavit kldine i na 130  a vlastne jak budes chtit. Treba i na 50

Ale taky po 2 hodinach jizdy ti to bude rvat. Prestavka ridice - hlavne se neleknete  :t

no to som sa prave zlakol kurna. iny stres som mal :D

kde to nastavim? pripadne mi pošli PM prosim

Hledej - ja nemam zapisnik v hlave. Projed vsechny nast. v kanalech. narazis nekde na hodnotu 120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se to da nastavit kldine i na 130  a vlastne jak budes chtit. Treba i na 50

Ale taky po 2 hodinach jizdy ti to bude rvat. Prestavka ridice - hlavne se neleknete   :t

no to som sa prave zlakol kurna. iny stres som mal :D

kde to nastavim? pripadne mi pošli PM prosim

Hledej - ja nemam zapisnik v hlave. Projed vsechny nast. v kanalech. narazis nekde na hodnotu 120

to som mal v plane hehe:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi z jineho soudku, ale zajimalo by me jestli jde u octavky r.v.2003 udelat to, ze pipani pri nezapnutem pasu neprestane..

dikes

To zní jako dobrý nápad, ale pípání by tě mělo upozornit na to že si pás máš vzít. Každý kdo nastartoval a neměl pás byl upozorněn, pak už je na něm jestli si ho veme nebo ne, teda jsou situace kdy bych pás nedával, ale aby mi tam pořád něco pípalo to bych nerad, lepší variantu bych udělal aby mi třeba blikalo upozornění na palubovce že sis nevzal pás. Ale je to na každém. Já si beru pás automaticky. Horší je to s rozvícením světel, to když zapomenu tak může být od švestek i "pěkný" dárek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak som vyskusal kodovanie gongu aj ja.. najskor som dal Kanadu a kongu fungoval pri ptvoreni vodicovych dveri.Ak boli zapnute svetla tak gong nefungoval ale piskalo to. naviac som zistil ze format hodin nieje uz 24 hodinovy. Toto vyriesilo nakodovanie Saudskej Arabie. Format hodin sa zmenil na 24 a gong gonguje stale aj pri otvorenych dverach a zapnutych svetlach.. jedine co sa mi nepaci je ze ked prekrocim 130km/h tak som myslel ze ten gong gongne jeden krat a bude ticho ale funguje to naproso neziaduco. Akonahle prekrocim rychlost 130 tak mi bzuciak bzuci stale az kym rychlost neklesne.. neviete ako to obist??? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak som vyskusal kodovanie gongu aj ja.. najskor som dal Kanadu a kongu fungoval pri ptvoreni vodicovych dveri.Ak boli zapnute svetla tak gong nefungoval ale piskalo to. naviac som zistil ze format hodin nieje uz 24 hodinovy. Toto vyriesilo nakodovanie Saudskej Arabie. Format hodin sa zmenil na 24 a gong gonguje stale aj pri otvorenych dverach a zapnutych svetlach.. jedine co sa mi nepaci je ze ked prekrocim 130km/h tak som myslel ze ten gong gongne jeden krat a bude ticho ale funguje to naproso neziaduco. Akonahle prekrocim rychlost 130 tak mi bzuciak bzuci stale az kym rychlost neklesne.. neviete ako to obist??? dakujem

Nejezdi tak rychle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No tak som vyskusal kodovanie gongu aj ja.. najskor som dal Kanadu a kongu fungoval pri ptvoreni vodicovych dveri.Ak boli zapnute svetla tak gong nefungoval ale piskalo to. naviac som zistil ze format hodin nieje uz 24 hodinovy. Toto vyriesilo nakodovanie Saudskej Arabie. Format hodin sa zmenil na 24 a gong gonguje stale aj pri otvorenych dverach a zapnutych svetlach.. jedine co sa mi nepaci je ze ked prekrocim 130km/h tak som myslel ze ten gong gongne jeden krat a bude ticho ale funguje to naproso neziaduco. Akonahle prekrocim rychlost 130 tak mi bzuciak bzuci stale az kym rychlost neklesne.. neviete ako to obist??? dakujem

Nejezdi tak rychle :D

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Octavka nepozreš kde sa da nastaviť ta rychlosť? v prisposobeni som to nenašiel:(

a fakt je to otravne s tou rychlosťou. ak to nepojde zmeniť, gonganie oželiem:D

tak vydrzte, nebude to hned :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
Dobre, takze kodovani pristrojovky asi kazdy zna.

xx?xx: Výběr země (volí m.j. jednotky vzdálenosti, času, objemu)

1 - Evropa (EU)

2 - USA (US)

3 - Kanada (CDN)

Takze si tam ---nekodujte--- Evropu, ale Kanadu.

USA nedoporucuji, pocita se vse v milich. Tod vse.

Mozna se vam aktivuje pipnuti po 2 hodinach jizdy a rychlost nad 120km/h( da se upravit na 130) take signal. Nevim.

Ja se chci docpat uplne jinam, tak jen ze se tady o tom mluv.

Ahoj

Tak jsem to dnes zkusil. Dal jsem tam tu SA a ono mi to začalo pípát i na otevřené dveře při zapnutém klíčku.(Okta 12/2001výbava Classic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, takze kodovani pristrojovky asi kazdy zna.

xx?xx: Výběr země (volí m.j. jednotky vzdálenosti, času, objemu)

1 - Evropa (EU)

2 - USA (US)

3 - Kanada (CDN)

Takze si tam ---nekodujte--- Evropu, ale Kanadu.

USA nedoporucuji, pocita se vse v milich. Tod vse.

Mozna se vam aktivuje pipnuti po 2 hodinach jizdy a rychlost nad 120km/h( da se upravit na 130)  take signal. Nevim.

Ja se chci docpat uplne jinam, tak jen ze se tady o tom mluv.

Ahoj

Tak jsem to dnes zkusil. Dal jsem tam tu SA a ono mi to začalo pípát i na otevřené dveře při zapnutém klíčku.(Okta 12/2001výbava Classic)

Dnes když jsem jel z rachoty domů tak mi to začalo troubit při 120km/hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...