Přejít na obsah

fabia 1.2htp 47kw nestartuje


Miroslav Masar

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mám podobný problém, auto nejde nastartovat, ale jen když je studené. Podaří se mi ho nastartovat třeba až na 10 pokus. Vag nic nehlásí. Má někdo tuto zkušenost? Řetěz určitě není přeskočený, chod motoru po nastartování klidný, tichý bez kolísání otáček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

chlapi dnes sem po ujetí asi 50km přijížděl domů a na jedné z křižovatek mi při podřazování na dvojku chcípnul motor. A nešlo mi nastartovat. asi na třetí pokus se mi to povedlo, takže sem mohl přijed domů. od té doby nemůžu nastartovat. hned zítra to píchnu na vag. netuší někdo co se mohlo stát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cawte, mam problem s obcasnym startovanim. Za posledne 2 tyzdne sa mi stalo ze 3x som ostal vysiet niekde pred obchodnym domom kvoli tomu ze nechcelo nastartovat. Indukcne cievky boli menene, sviecky boli uz mene 2X za poslednych 10 mesiacov,  neviem ci je to tym lebo som si aj vsimol ze z toho "selepu" (ako je na kolese) co je pod krytom motora ked to stlacim nevyteka benzin, neviem ci ma vytekat alebo nie. Po urcitej dobe cc 5 ho auto nastartuje normalne. Neviete co by mohla byt chyba?

 

Jedna sa o Fabiu 1,2 HTP 47 KW, AZQ + LPG

 

Dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výborné zkušenosti se svíčkama mám s NGK ZFR5P-G určené právě pro tento motor a prověřené vyššími nároky vzhledem k LPG. Chybu by to vypsalo možná kdyby to dávalo jinak než má, že by vynechávalo zapalování z důvodu možného poškození katu. Takže pokud nemáš tuto chybu, dalo by se to možná i vyloučit, nicméně když koupíš přípravek do benzínu na čištění asi tím nic nepokazíš. Zaměř se tedy na tu kabeláž, konektor k čidlu, popř. vyměň čidlo, nebo jestli máš možnost VAGu, voz ho sebou a případě nenastartování mrkni na teplotu, co čidlo udává, zda nedává nějaký nesmysl a jednotka pak nenastavuje nesmyslnou směs vůči teplému motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...