Přejít na obsah

Vymena anteny za ploutev


Doporučené příspěvky

Tak presne na te strance k tomu produktu pisou....

Original Audi skladovezbozi,nove a nepouzite.

Kombinovana UKW,NAVI/GPS a mobil/autotelefon antena v aktualnim rybim designu.

Pak pisou ze ji nelze sehnat u Audi protoze ji jejich firma upravila na prijem UKW vln kdy s pouzitim DIN pripojeni je mozno pouzivat v kazdem aute...

Pouzitelne v Radiich od r.v.ca 2000

A jeste pisou ze ma FAKRA konektor.

atd...

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak pisu ze UKW pasmo je "dorabane" mam pochybnosti o zisku tejto anteny (potom pocitaj s dalsim znizenim kvality prijmu na orogo radiach). Urcite by som to najprv odskusal bez vymeny - mohlo by to ist priamym pripojenim na svorkovnicu radia a napajania anteny...urcite lahsie ako rozoberat na skusku strop strechy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen nechapu ze v OII vubec je antena videt. znami ma opel vectra B, MR tusim 2003 a antenu jsme nenasli, takze asi ve sloupku. no kazdopadne to vypada o hodne lepe nez na OII. jinak ma tam radio antenu a gsm antenu. ani jedna neni videt.tak proc u skodovky ji davaji porad na oci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen nechapu ze v OII vubec je antena videt. znami ma opel vectra B, MR tusim 2003 a antenu jsme nenasli, takze asi ve sloupku. no kazdopadne to vypada o hodne lepe nez na OII. jinak ma tam radio antenu a gsm antenu. ani jedna neni videt.tak proc u skodovky ji davaji porad na oci?

me se zase nelibi auto uplne bez anteny, to mas vec nazoru ;) ale co bych moc chtel je sehnat na koktu sedan lakovanou ploutev v barve vozu jako maj trebas novy bavoraky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen nechapu ze v OII vubec je antena videt. znami ma opel vectra B, MR tusim 2003 a antenu jsme nenasli, takze asi ve sloupku. no kazdopadne to vypada o hodne lepe nez na OII. jinak ma tam radio antenu a gsm antenu. ani jedna neni videt.tak proc u skodovky ji davaji porad na oci?

stejne to ma tata v A6 02 rok, zadna antena videt neni, je zabudovana v zadnim skle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ by som chcel len záslepku na strechu miesto antény, tak tam v pohode dám tú plutvičku. Je pomerne malá. Lenže ja rádio chcem. Takže kým nevyriešim alternatívny príjem FM signálu, tak už nalakovaná plutvička ostane doma na stole.

Čo sa týka ceny, tak 100 eur je fakt veľa. Toľko nestojí ani tá Audi plutvička s kopletnou výbavou vrátane GPS. A to, že príjem s podľa mňa veľmi dobrou anténou (dlhý prút) nie je nič extra, nie je zárukou, že by nemohol byť ešte horší. A nejaká dorábaná anténa do tej malej plutvičky bude mať mizerný zisk. A ani extrasilný zosilňovač to už nezachráni. Najlepší zosilňovač je kvalitná anténa.

Nemá teda niekto tip na nejakú ozaj kvalitnú anténu aj s predzosilňovačom, ktorá by išla dobre zabudovať do nárazníka? Ale nie nejaká nalepovacia na sklo, to je na môj vkus dosť malé.

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Páni, tak už nás predbehli - dnes som videl červenú O2 a na streche mala plutvičku. Nebola síce nalakovaná, bola len v čiernej farbe, ale predpokladám, že bola funkčná, pretože auto nebolo nijak inak odlíšené od sériovky a nejednalo sa len o tun(z)ing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...