Přejít na obsah

Vymena anteny za ploutev


Doporučené příspěvky

Signal je uplne stejny jako na te stare.. Ploute je origo VW,takz ejsem o to nemel strach.. konektor a vse ostatni je totozne..chvilka trpelivosti s vymenou a vse funguje jak ma..

v servisu VW.. krabicku jsem vyhodil ale mozna bych nekde i nasel cislo dilu..

Je to zvláštní, škodovka (u Superbu) ploutev s FM vůbec nenabízí (ten má obě antény ve skle) a vzhledem k fyz. vlastnostem příjem musí být horší než z prutu. Nicméně to vypadá výborně a pokud tam opravdu anténa je, sám bych o tom uvažoval. Máš pls to číslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní, škodovka (u Superbu) ploutev s FM vůbec nenabízí (ten má obě antény ve skle) a vzhledem k fyz. vlastnostem příjem musí být horší než z prutu. Nicméně to vypadá výborně a pokud tam opravdu anténa je, sám bych o tom uvažoval. Máš pls to číslo?

Antena je od VW a tam mi nabidli tyhle dve varianty.. jedna je se vsim a ta druha- levnejsi - je jen na FM.. signal je opravdu stejny jako na tom prutu..a to ze ja bydlim mezi kopcema v alpach.. cislo nemam,ale kdyz zajdes do VW servisu a reknes ze chces ploutev na novyho VW brouka,meli by ti ji bez problemu nabidnout..vsechno sedi a gunguje jak ma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď hned to kupovat nebudu, první se musím poptat u VW jestli je vůbec mají, jak je to s tím signálem a kolik to stojí hlavně. Ale asi bych už rovnou vzal i pro GPS, to se může hodit. Teď jsem měl dost výdaje, takže nejdřív někdy na jaře bych do toho šel. Proč? Měl bys zájem o tu starou anténu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tě zklamat, ale to co jsi udělal nic neřeší a v rádiu budeš mít na jednom tuneru chybu(hraješ teď hlavně na tu anténu ve skle + něco co dá tahle). Fialový konektor je určený pro GSM. Osobně jsem to zkoušel na stole a ta první co má Superb hrála jako víno(bílý FM konektor) a ta nová bez prutu(na testování jsem použil fialový výstup z antény) nechytla ani jednu stanici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tě zklamat, ale to co jsi udělal nic neřeší a v rádiu budeš mít na jednom tuneru chybu(hraješ teď hlavně na tu anténu ve skle + něco co dá tahle). Fialový konektor je určený pro GSM. Osobně jsem to zkoušel na stole a ta první co má Superb hrála jako víno(bílý FM konektor) a ta nová bez prutu(na testování jsem použil fialový výstup z antény) nechytla ani jednu stanici.

Takže jsme tam, kde jsme byli...Vypadá to, že na FM se bez antény do okna neobejdeme.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no druhá anténa tam je podle typu radia, u kombi to je pravý zadní okno v kufru a lift mslím, že to má v okně 5 dveří

jestli se nepletu, tak auudience má dvě anteny a možná nějaká navi

na octaviaclubu se to dost řeší, kluci tam dělaj dipol do nárazníků, páč to stejně na antenu v okně moc nehraje

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...