Přejít na obsah

palubni pocitac


mara00

Doporučené příspěvky

  • Zdravím, nevíte někdo, jestli jde nějak nastavit palubní počítač (bez maxidotu), tak aby po vytažení klíče ze spínací skříňky a uzamčení auta přes DO úplně zhasl displej palubního počítače. Mně tam pořád zůstávají viditelné hodiny a stav tachometru. (Roomster r.v. 2009 MR 2010 předface). Díky za všechny názory.

dneska jsem čistil auto a všiml jsem si, že se po chvíli ten displej vypnul, je to předface MR 2008, s palubním PC bez MaxiDotu, tak nevím, asi to tak funguje i u předface aut, nikdy jsem si toho nevšiml

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj všem, nechce se mi zakládat nové téma, ale mám dotázek.

 

Máme doma socku Fóbii (1,2 12V, ambiente / 2007), budíky jen s PP - postrádám absenci ukazatele na teplotu chladící kapaliny.

Existuje způsob jak to dodělat bez většího zásahu do vozidla, nešlo by třebas rozchodit na PP??

Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo dát měřicí čidlo na hadici a na palubku displej, případně použít mikropočítač schopnej dekódovat data běhající po CAN-bus - dá se to koupit, akorát je to docela drahý:  http://www.scangauge.cz/ . Jde o to, že čidlama je osazenej každej motor a ŘJ s nimi pracuje, akorát palubní deska beez Maxíku má oškubanou verzi a nezobrazuje tak třeba právě tuhle teplotu - takže se to dá vyčíst ze sběrnice a zobrazit i jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umíte potěšit pánové :-D No ta krabička by byla asi good, ale spíš rozmyslím nějaké jeté budíky asi.

V první řadě zkusím kouknout na teplotu přes VAG až někoho seženu, mám jen KKL :( Jde mi jen za jak dlouho se motor ohřeje na provozní teplotu v mrazu, že bych to měl někde uvařit toho se nebojím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže v manuálu na FII od 05/2013 je již teplota oleje zakomponovaná i do "obyčejného" palubního počítače, neboli Multifunkčního ukazatele. Jinak v roce 2010 u faceliftu je zobrazení teploty oleje možné jen na MaxiDOTu, neboli Informačním displeji. Na mé služební FII FL 05/2010 to maxík ukazuje, mám ale za to, že má z výroby pevný servisní interval. Ověřím to zítra.

Effine - zkoušel jsi tu teplotu oleje navolit? Protože na MaxiDOTu si můžeš nastavit, které údaje se ti budou zobrazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v manuálu na FII od 05/2013 je již teplota oleje zakomponovaná i do "obyčejného" palubního počítače,neboli Multifunkčního ukazatele. Jinak v roce 2010 u faceliftu je zobrazení teploty oleje možné jen na MaxiDOTu,neboli Informačním displeji. Na mé služební FII FL 05/2010 to maxík ukazuje,mám ale za to,že má z výroby pevný servisní interval. Ověřím to zítra.

Effine - zkoušel jsi tu teplotu oleje navolit? Protože na MaxiDOTu si můžeš nastavit,které údaje se ti budou zobrazovat.

Zkoušel a není v nabídce.

Mám tam radio i telefon a upozornění na zimní pneu ale teplota tam není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...