Přejít na obsah

Svítí kontrolky ESP, ABS a tlak pneu


civrs

Doporučené příspěvky

A už jsi se s tím autem projel ? A nezhaslo to po rozjezdu ? Jstli ne, tak asi je napíchnout na vag ;)

Projel ten večer jen asi 2km a nic.Dnes ráno jsem jel do rachoty cca 6km a furt to samé.No a když jsem teď odpledne skočil do auta tak po nažhavení vše zhaslo,pak ale rána :wallbash: a to mi spadl kámen ze srdce.Takže vše v pohodě. :palec2:

Editováno: , autor: civrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Projel ten večer jen asi 2km a nic.Dnes ráno jsem jel do rachoty cca 6km a furt to samé.No a když jsem teď odpledne skočil do auta tak po nažhavení vše zhaslo,pak ale rána :wallbash: a to mi spadl kámen ze srdce.Takže vše v pohodě. :palec2:

Ahoj, někde jsem zahlídnul, že by to po několika startech a jízdách mělo samo zmizet :-) (nejsem si jistý, jestli to "několik" nebylo asi 10 startů). Ale třeba to tak nejni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím Vás,

mám týden Octavii II 1.9TDI 77kw 4x4 (2005) a začaly mě zlobit tyhle kontrolky. Poprvé se to stalo včera odpoledne, když jsem jel z práce. Když jsem dojel na místo, kde šlo zastavit, tak jsem vypnul motor a znovu ho nastartoval. Po nastartování svítilo jen ABS a po několika ujetých metrech zhaslo. Jenže od té doby to pozlobilo ještě několikrát a došlo to do fáze, kdy se to vždy stane těsně po rozjezdu auta. Nejprve začne blikat kontrolka ESP a po cca 3 vteřinách se rosvítí i ty zbývající 2. Při těch 3 vteřinách ztrati auto výkon a skoro nejede.

Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Na diagnostiku se bohužel dostanu až v pondělí odpoledne.

Omlouvám se, jestli se to tu už někde řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj všem , měl bych jednu otázku.

Při starovani mě normálně zhasnou kontrolky. Coz je v pořádku. Nyní a je to vždy jen když je teplota po 5 stupnů se při samotném startu rozbilkaji kontrolky ABS,ESP,KONTROLA TLAKU V PNEU.Po tom co naskočí motor zhasnou.

Jak říkám děje se to vždy jen při teplotě pod 5 stupnů- poradíte mě někdo co to je??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak problikávání má na svědomí malé napětí na baterce ,resp. špatný diodový můstek na altíku. Který nedobil baterku tak jak by se mělo .A pak třeba ráno už nenastartujete :kol-26: Ale Při teplotách pod -8 to co vím dělá více lidem. U mě to ještě mělo spojení odběrem proudu při zamklém autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Ahoj, pozoroval som tiez to prebliknutie kontroliek pri startovani, ale nikdy som to nepovazoval za chybu. Vypis chyb bez zavad. Orientačna kontrola napatia pri starte cez zapalovac 10.5 V. Robi to aj po vymene uhlikov v alternatore. Stara bateria mala vadny jeden clanok, ale stale nastartovala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...