Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Hlavně to má blbě nakódovaný...

na konci musí dát místo: 42

0000042(pokud má zadní stěrač)

0000041(pokud nemá zadní stěrač)

Ještě koukni na PIN 13 na tom velkém černém konektoru co je vedle toho žlutého zda ho má osazen(to je to co psal Rolbař).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pin na pozici 13 na velkém černém konektoru (vedle žlutého u jednotky pod volantem) je osazen kabelem černobílím.

Tak to tedy nevím, kde by mohl být problém?

Nějaký další nápad prosím???

K tomu kódování viz přízpěvek výše.

Nějak tomu nerozumím? Kde bych měl a jak dát 0000042 když mám zadní stěrač?

Je třeba ještě něco jiného kódovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych se měl bát namontovat sám tempomat? Za předpokladu dodržení určitých zásad při montáži by to přeci neměl být žádný problém? Vždyť se jedná jen o výměnu páčky a aktivaci v jednotce a předpokládal jsem, že to bude fungovat. Zkusím to kódování jednotky.

Kde je chyba zatím nevím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád to nějak nechápu?? Z čeho obavy?? Jak tady čtu, nebudu jediný, kdo si montoval tempomat sám.

Páčku bez tempomatu můžu dát pryč vždy a nebo tedy pojedu za někým kdo to dělá "denně".

Po přečtení fora jsem byl připraven na případné dotažení kabelu nebo jiné komplikace.Vše se zdá ale že tam je.

O stejném případu jako mám já, tady není ale nic.

Proto než někoho budu schánět, obrátil jsem se tady na vás. Od toho tady to forum asi je nebo jsem něco zaspal?

Nějaké další nápady k odstranění a zprovoznění TMP nejsou?

Samozřejmě zatím těm, kteří se snaží mi pomoci děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to funguje.

Přesnou příčinu nevím?

Nedalo mi to, tak jsem znovu vyndal tu jednotku pod volantem, vycvakal konektory, zandal, upravil kódování jednotky pod volantem, zadal login v jednotce motoru, vymazal chyby a ono se to rozběhlo a vše funguje jak má.

Možná kdybych udělal jen to kódování jednotky pod volantem tak by to taky hned běželo, čert ví? Hlavně, že to funguje. Je to dobrý!

Děkuji za rady. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 1.9 TDI eleganci a MR07 a při zapnutém tempomatu, když cvaknu na mínus, tak auto zpomalí asi o 2 km, když cvaknu na plus, tak o 2 km zrychlí. Používám to hlavně při dolaďování na požadovanou rychlost. Když držím kolíbku stále, tak plynule zrychluje nebo zpomaluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

u niektorych benzinov sa este musi kodovat RJ motoru byte 06 cruise control instaled...kukni na to a este ma napada mas v octe ten kablik co ide od podvolantovky do RJ motoru kukni tu na tom obrazku to uvidis a skontroluj

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...4801&st=125

Editováno: , autor: dream7000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...