Přejít na obsah

Typy vystřelovacích klíču


DonnJarda

Doporučené příspěvky

No pávě model 2001 by mohl mít obě varianty , ale pravděpodobnější je frekvence 433.

No jo dívám se do jeho starších příspěvků Píše komfort ..AH To je 2,5 generace frekvence 433 Tedy správně by měl být klíč s koncovým číslem N

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím také jsem to řešil měnil jsem celou komfortku z týhle 1J0 959 799 L ta neměla dálku, na tuhle 1J0 959 799 AH co má dálku, já naštěstí jsem k tomu dostal i ovladač ale bez zpodku tady prodavají jen činy http://www.auto-klic...mart&Itemid=176 naletěl jsem na planžetu je to napodobenina :kol-29: musel sem koupit FAB plenžatu, udělání planžety stálo 300kč Toto čislo ovladače funguje na komfortku 1J0 959 799 AH :kol-28:

post-57455-0-18421000-1346602522_thumb.j

post-57455-0-01388200-1346602588_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aby nedošlo k mejlce (mr. Wojnar)! Vím že ke komfortce xxx 799 AH potřebuju tyto klíče: 1J0 959 753 N - dvoutlačítko nebo 1J0 959 753 P - třítlačítko co se vystřelováků týče. Poslední můj příspěvek akorát uvedl to, že jsem koupil "vajíčko" kvůli ceně a zjistil jsem, že údaj (frekvence), který je uveden na klíčové části naprosto nesouhlasí s vnitřkem. Takže pokud na klíčové části bude uveden údaj Hella 434 Mhz, né nutně musí dálka fungovat na této frekvenci. Je komplikované to zjistit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

A proč by nefungovalo to otvírání kufru.

Kdyby jsi napsal proč se ptáš. Třeba jako, koupil jsem ho a tlačítko na kufr nefunguje nebo něco podobného. My nemáme věšteckou kouli a nemůžeme vědět, proč se ptáš, když je tvá otázka neúplná.

Mám 4 tyto klíče a fungují všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O co jde mě? Já jen odpověděl Wojnarovi. O tomto klíči ve druhém příspěvku není ani slovo.

Abych to teda shrnul, šlo mi o komfortku 2,5 generace 799AH a klíč 1J0 959 753 P. Jen jsem se chtěl ujistit že tyto spolu fungují a jestli to má někdo odzkoušené i s kufrem.

Ty jsi mi odpověděl že ano a to mi stačí. Takže o nic mi nejde.

Editováno: , autor: Albert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj zdravím. Potřebují poradit. Koupil jsem vystřelovací klíč na oktávu 1 tritlacitko typ 1j0.....753 dj. Mám oktavii 2001 ale nevím přesně typ konfortky. Klíč je 433mhz. Problém je ze je bez vnitřnosti. A ry právě potřebují sehnat. Nevíte někdo kde a +/- cenu? Ziju v zahraničí a mám pokazeny klíč a jet do ČR jen kvůli klíče by me vyslo trošku draho mno. Výbrus a spárování klíče mi udělají tu ale potřebují ty vnitřnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahojte...tak jsem si dosud vždy vystačil s funkcí "hledat" a vždy jsem našel co hledám. Řeším ale teď problém s klíčem, a čím víc toho pročítám, tím víc jsem z toho domotaný.

 

Na vystřelovacím klíčku na Superba se mi ulomil čep, držící planžetu. Předpokládám, že planžetu znovu brousit nemusím, ta je v pořádku. Stačí tedy pořídit náhradní obal na klíč a přeskládat vč. čipu, je to tak? Na netu jsem našel spousty "obalů" na vystřelovací klíče, předpokládám že to není origo. Jaká je tam kvalita, event. lze obal na vystřelovák pořídit i jako origo díl?

 

A je někde v Brně či okolí zámečník, který by mi klíč přeskládal, už teď mám hrůzu z toho, jak mi křupe skleněná tyčinka imobilizéru. (já jsem taková jemná kovářská ruka, radši vyměním kolo na tatře)

 

WP_20170218_004.jpg

Editováno: , autor: rebelle
korekce textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hned na to mě napadá další dotaz, možná již zde diskutovaný, ale to už jsem opravdu nenaše. Našel jsem na netu možnost vystřelovacího klíče i na mou starou Octu, tzn. obyč. klíč s DO přeskládat do vystřelováku.

Asi takhle

http://www.bmshop.eu/nahr-obal-klice-pro-vw-skoda-seat-2-tlacitkovy/?gclid=CLTin5H2l9ICFa0V0wodI2oHaA

Má s tím někdo zkušenost, nebo nějaký jiný tip?

 

Dík

 

WP_20170218_005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dotaz:

Neorigo klíče jsou fakt neorigo. Vypadají stejně, ale v drobných detailech se líší a díly nemusí být vzájemně záměnné.

 

Druhý dotaz:

Nepřeskládáš to.

Je potřeba nový vystřelovák i s DO, planžetu vyfrézovat, DO naučit. Akorát tyčinku imobilizéru lze přehodit.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...