Přejít na obsah

Leniva octavia I 81kw


Lubos740

Doporučené příspěvky

Zdravim mam problem s octavku ostalo doslovne leniva od 1200 otacok sa je dakedy nechce napr na 4 idem 60 pridam plyn a ledva sa to vysvihne po 2000 potom uz je to lepsie ale stale to neni to co to byvalo.

V aute mam namontovany aj pridavny budik na tirbo ktory je napojeny pri N75 ten budik vzdy fungoval ale teraz je na nule turbe ukazuje cez vak na volnobehu cca pri 3000 otackach len 1,2baru vsetko sa deje odvtedy ako som auto 2 ci 3 krat prehnal cca na 5000 otacok vie mi niekto poradit ja podozrievam regulacny ventil na turbe a mimochodom turbo je ledva pocut??? prosim o rady vopred Dakujem

Pripajam obr budik ked bolo auto na volnobehu ukazovak -5 a ako som pridaval slo to az k 0 ono je t divne zapojene ale taraz nastartujem, jazdim stale je tam 0 ale ked skusam potiahnut vzduch cez hadicku tak funguje a na druom obr vidite kde je budik napojeny priesvitna hadicka.

post-69329-0-67624400-1336224688_thumb.j

post-69329-0-82962900-1336224694_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená, že máš čištěné turbo a novou baňku, ano?

Ptám se kůli ceně, páč tolik mně to totiž taky stálo - čištění turba, nová baňka, nová trubka tlakového oleje k turbu a všechny nové těsnění (pod parohy, turbo-výfuk. potrubí, trubka k EGR).

Rozebíral a skládal jsem si to sám s kámošem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ja som to mal v servise a tu je faktura :

Diagnostika motora......15e

Demontaz, montaz TD..66e

Oprava regulacie TD....50e

Regulacia.....................68e

Tesnenia......................6,6e

Cistic............................3,6e

+ 20 percent DPH

Spolu..........................250e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...