Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

tak musí nějak zaujmut.. automobilový trh jde v celé EU do ozajstných sračiek, tak každé prodané auto se počítá.. akorát si zvědavej jak bude ráno čumět až místo škrabky najde ve víčku.. šak víte... čím víc se to bude propagovat, tento nesmysl za 3 koruny, tím víc se to bude krást jak znak škodovky v prvních favoritech.. kdyby aspon bylo víčko ovládané centrálem, ale takto si to kde kdo vypujčí jako super suvenýrek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí ta fotka v interiéru, jak tam ti chlapi sedí vepředu a jeden musí mít ruku mezi nohama, jinak by se s tím druhým umlátil :D

Nic méně, možná lepší, když ti ukradnou jen tu škrabku, než aby jsi měl ještě vylomený dvířka od nádrže, protože by byly zamčený :) a myslím si, že každý si tu škrabku ještě v autosalonu hodí do kufru nebo do dveři u řidiče, páč stejně první co otevřeš, tak je u řidiče, aby sis nastartoval auto, které se zatím trochu zahřeje, než oškrábeš všechny okna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát si zvědavej jak bude ráno čumět až místo škrabky najde ve víčku.. šak víte... čím víc se to bude propagovat, tento nesmysl za 3 koruny, tím víc se to bude krást jak znak škodovky v prvních favoritech.. kdyby aspon bylo víčko ovládané centrálem, ale takto si to kde kdo vypujčí jako super suvenýrek..

To je prave tim uhlem pohledu - jedna vec je, ze v ČR se krade vsechno co neni (i je) pribity.

Na druhou stranu, jakej ubozak ma za potrebu krást vec, ktera ma hodnotu jak rikas 3 Kč?

Skrabka ve vicku neni zadnej nesmysl ale super praktickej a jednoduchej napad pro ty, co to oceni - nechces to vyuzivat nebo ti to prijde jako blbost? No tak to nevyuzivej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne vždy dost dobře ungovalo, už od doby první 120ky že při škrabání auta jsem ho nechal běžet při vypnutém a resp zavřeném topení a neochlazovaná voda topením se rychleji ohřála a nástup topení a zahřátí rychlejší.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední jsem neškrabal nikdy :kol-31: , dával jsem přes něho deku a boční tak cca dvě minutky, ale i to stačilo aby i ta š120 pohla klacíkem na budíku, když měla vodu zastavenou. A to i v sebevětších mrazech. Měla i zakrytý chladič a to bylo potopeníčko. Zakrývání praktikuju dál a je to poznat na rychlosti ohřevu motoru a jeho vychládávání po odstavení.

Neboj Mave, aut jsem už poskákal hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě tedy ručička neposkočí, zakrytí chladiče praktikuji taky, zakrývám ho asi ze 3/4 :) a než oškrábu celé auto, tak těch 5-6 minut to trvá, pokud je to ten opravdu krupkatý led, tak i 10 minut :) a to auto už začíná v pohodě topit :) neříkám, že tam je 20 stupňů, ale o 10 stupňů tepleji než venku určitě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konecne otestovany interier .. subjektivne dojmy

a.) plast plast plast ...

v ciernej farbe to vyzera vcelku prekvapivo obstojne a nevadi ani to ze vrch palubovky ze je tvrdy, povrch plastov na prvy pohlad posobi vcelku hodnotne

vytka ostava stale na dvere , ked jedinym potesujucim je ze na madle dveri kde sa opiera ruka je nejaka kozenka s makcenim, akurat je otazkou kolko vydrzi,

nuz a nekryty pojadz sedadiel ..

b.) priestor

priestorovo voci roomstru som subjektivne nezaznamenal vpredu na sirku nejake velke zvacsenie a aj napriek vyrobcom udavanym hodnotam sirka vpredu nenavodzuje rapid pocit sirky octavie I

nad hlavou priestoru ako tak..

radicka stale nizko ako v R/FII,

sedadla pocitovo horsie ako v R/FII a naklananie operadla na packu to je jedna katastrofa ...

vyhlad von dopredu a do bokov prehladna pohodicka

ked som si sadol "za seba" ani som tak nevnimal ten obrovsky priestor na nohy skor som negativne pocitil ze aj pri svojej nizkej vyske 172 cm som sa pri pohodlnom usadeni oprel hlavou o strop ...

kufor samozrejme ako som ocakaval .. perfektny

resultat ::

napriek Skoda reklamnej kampani kde hovoria ze cielom su ludia z starych fabii a roomstrov ..

urcite nad Rapidom by som neuvazoval ako nahradu za Roomster (tam Ra neprinasa vobec nic)

ako nahradu za FI, FIC urcite ano

a tiez ano v niektorych pripadoch vymeny staruckych OI

za mna Rapid ako auto vhodne pre 2, s tym ze obcs vozia niekoho vzadu a potrebujeu velky kufor

alebo pre rodinu s malymi detmi... idealne ..

takze v zasade . Rapid bol taky ako som po vytriezveni pri predstaveni ocakaval ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co som zabudol napisat . ale niekto to tu uz tusim pisal ..

po usadnuti za volant so sa citil ako keby som s tym autom uz jazdil dlho ...

vsetko tam kde je ocakavane , vsetky ovladacie prvky uz zname z doterajsich aut ..

nic netrebalo zistovat co a jako kde a pod.

... celkova ergonomia palubovky je vsak z mojho pohladu lepsia nez vo FII/R

ano opakuju sa stale tie iste veci ..

lebo len tie kazia podla aspon mna inak velmi dobry dojem z auta ...

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se projel s Rapidem s motorem 1.2tsi 63kw chtěl sem si zkusit slabší verzi . Motorově dobrý spotřeba supr zdála se mě menší než jezdím se svoji octavkou . Palubovka že je z plastu dobrý ,ale dveře ty plasty to je jak z aut před 20 roky :kol-27: . Taky zrcátka mě moc nesedí oproti octavce a místo vepředu je to úzké vadí mě sloupek i když sedím jako spolujezdec , místo vzadu už je luxusní ,ale zas vzadu nikdy nesedím . Pokud vezmu že rapid stoji +- jako octavka tak nevidím důvod kupovat rapida .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec nechapu proc dalsi ,, EDUARD " srovnava rapida zase s octavkou ......

to ste tak vychcany nebo hloupy ? s octavkou se rapid neda vubec srovnavat,... uz ne zadnejma zrcadlama a uz vubec ne se spotrebou kdyz je octavka tezsi nez rapid !!!!!!!!!!

tohle fakt nechapu !!!!!!

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem problem nemel,.... mel sem serky do plastu, ale jakmile sem usednul tak me ty plasty nejak presly a snesu je tam

nicmene,... tak si ho nekupuj a je to

jednoduse receno: ...... RAPID je RAPID, OCTA je OCTA a FABCA je FABCA

nemuzes to proste srovnavat ;) a kritizovat v podstate umi taky kazdej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...