Přejít na obsah

Výmena dverí


melonsvk

Doporučené příspěvky

No práve že nemám. Teraz som v CZ a tie dvere potrebujem aby som nešiel 200km s rozbitými. Zvyšok sa porieši doma u známeho v servise. Inak ako je riešený centrál? Čítal som že zrovna moja Fabka má tapacír prichytený nitmi, ako sa s tým dá rozumne naložiť aby som nespravil veľa škôd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odšroubuješ jen dvě matky na pantech a dveře normálně vysadíš. Předtím samozřejmě musíš stáhnout ze sloupku dveří tu gumovou průchodku a rozpojit svorkovnice elektr. kabeláže. Tapecír drží šroubky a plastové nevím jak se to jmenuje řekněme hřeby. Po odšroubování šroubků z madla dveří a tapecíru jej normálně odpáčíš od dveří.

Editováno: , autor: Mirek 835
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práve že nemám. Teraz som v CZ a tie dvere potrebujem aby som nešiel 200km s rozbitými. Zvyšok sa porieši doma u známeho v servise. Inak ako je riešený centrál? Čítal som že zrovna moja Fabka má tapacír prichytený nitmi, ako sa s tým dá rozumne naložiť aby som nespravil veľa škôd?

:kol-47::kol-26:

Dvere sam nevymenis!!! Daj to do servisu.!!! Dverny modul mas na tvojom aute uz nitovany!!! Nevies to prehodit!!! :kol-31: :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práve že nemám. Teraz som v CZ a tie dvere potrebujem aby som nešiel 200km s rozbitými. Zvyšok sa porieši doma u známeho v servise. Inak ako je riešený centrál? Čítal som že zrovna moja Fabka má tapacír prichytený nitmi, ako sa s tým dá rozumne naložiť aby som nespravil veľa škôd?

ZRALOK +milan6. :kol-47::kol-31:

citajte poriadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY vypni PC, nafackuj si a pak zase přijď. Šlo mu hlavně vyměnit dveře kus za kus. To ostatní si nechá udělat až doma.

A s tím přichycením šrouby nebo nýty je to podle kusu. Nezáleží na roku ani výbavě. Rozebírám to často když měním sklo a vím co píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

pro: žraloka, A s tím přichycením šrouby nebo nýty je to podle kusu. Nezáleží na roku ani výbavě. Rozebírám to často když měním sklo a vím co píšu. Musím dát PROCHYMU603 dát za pravdu, záleží na roku výroby, opravdu jsou od toho roku použity nýty. Já sám mám 2001 a ke svému štěstí mám zlaté šrouby. Ale né, že mne někdo bude chytat za slovo. Samo sebou, že nejsou zlaté, ale jsou zlaté. Nacházejme k sobě cestu, jsme jedna rodina. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...