Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Před chvílí jsem volal do hotelu, změnil jsem počet lidí v moto salónku na cca 20, pár dnů před srazem jim to ještě upřesním. Samozřejmě jsem jim připomněl, že bez naší oblíbené točené kofoly by to nešlo, takže ta bude zajištěná :)  Parkování jak všichni víte je na privátním hotelovém parkingu, vejdeme se tam naprosto všichni. Pokud bude mít někdo nějaký nápad (třebas podniknout nějakou společnou vyjížďku), vůbec se nebráním ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) to bylo spíš že jsem dostal dobrou nabídku na kola co na laurina patří, a gumy letní stejně nové potřebuju :-) Bude tam i někdo kdo se zabývá tím detailingem?

O nikom nevím. Takový leštič tady asi není.  :kol-32:

Ale my ti to můžem detailně objet hřebíkem kolem dokola. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Detailing se resi na OC klubu, tamtoho je mrte. Já akorát lestil 3m finisherem a vytáhlo to strašné tu bílou do krásy.

Ale je to na dlouho.

Ano muzu vám udělat instruktáž o tom, jak je strašný přejít z normálního auta na vse ostatní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím tu spoustu smraďochů, tak přijedu s plynem. Cesta bude suchá, tak budu nejpomalejší :-)

Bílá je pěkná barva, odráží slunce a cena je luxusní, když si vzpomenu, kolik jsem připlácel na metalízu, mohl jsem za to mít spoustu věcí, třeba  ruční brzdu v kůži  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos už pětka nebude, myslím, že říjen nám bude stačit a pětku dáme příští rok. Já vím, co se stalo, psal jsi mi to v soukromé zprávě. V sobotu musíš vyměnit kolo, co v pátek píchneš a teta upeče ten velkej dort, co jsi už 14-dnů nejedl, tak kvůli tomu za ní pojedeš. Navíc strejdovi šoupli o dva měsíce dopředu narozeniny a vychází to zrovna na tu sobotu a ke všemu se ti rozbila navigace, že bys ani do Lán nedojel....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpověď na 19.10. zatím hodně předběžná dle Weather-pro je oblačno až polojasno, maximální teploty den +14st C. Týden je ale hodně a všechno může bejt jinak. Ale už s jistotou můžeme tvrdit, že třicítky nebudou....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...