Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

tak promluvil člověk, který vlastnil několikero pojízdných kamen  :kol-34:

 

jaj, to zas dostaneme od spidermana do tlamy za mimotematickou rozpravu  :kol-43:

Už si na vás tkám sítě.  :kol-46:  Hoši, na co tedy Clint zakládal svůj klub? Pak se tady má člověk vyznat a něco najít... :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec panove.

Jak jsem psal ze se nezucastnim srazu, jelikoz me tam nechcete, tak tim to samozrejme nebylo. Ba naopak, schvalne bych tam jel, abych trosku zvednul tlak a mandle :D ostatnim.

 

Prava pricina je jinde :), Oktavka sla v pondeli do sveta a malem sla o den driv. Prisli si pro ni corky, uz byla odemcena, ale chrabre ji zachranil tata pritelkyne.

 

Chtel jsem koupit O3 ambiente. A jak stale rikam, staci mi el. okna v predu, el. zrcatka (vcetne vyhrevu), klima, mlhovky, loketka a dalkac (a asi i rezervu bych koupil). Stale jsem se nemohl rozhodnout jestli vezmu Primu a dokoupim ty veci nebo radsi ambiente, kde priplatim mene, ale budu mit lepsi sedacky a auto v laku. Fakt to bylo tezky rozhodovani, jelikoz bych radsi Primu a veci dokoupil - zrcatka by matly zlodeje. Ale na druhou stranu, jednu Primu jsem videl a teda leskly cerny zrcatka, to mohl vymyslet jen zhuleny grafik. A take dalsi vec jsou sedacky... preci jen ty lepsi jsou mnohem pohodlnejsi. A v neposledni rade je cena, prima by mohla byt teoreticky i drazsi. Motorizaci si schovam na Privatni klub, jelikoz to bude debatka.

 

Inu po nedelni zkusenosti, kdy se kradou i Tourky, jsem si tedy hned vse rychle rozmyslel. Chci mit auto, abych jej zaparkoval a nemusel se o nej bat. O O1 jsem se porad bal o O2 vubec a ted to zase ve me je... takze Skodovce dam vale. Kdyz neumej udelat zamky a Skodovka to neresi (ma z toho samozrejme prachy), tak se ji musi dat nesouhlas najevo jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslim, že ty to koupí korejce moc nevytrhneš a že kvůli tobě soudruzi ve Škodovce brečet nebudou, když jim nekoupíš auto. To, že se ti někdo snažil auto ukrást....krade se všechno, něco méně, něco víc. Abys měl opravdu klid, tak možná kup Logana, pokud ho nebude chtít někdo na náhradní díly, tak ti určitě zůstane. Soused má dva a po pěti letech má prorezlé blatníky turchung. Rád to vyfotím, až půjdu kolem....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty mas na auta smolika, nejdriv te nekdo odstreluje na dalnici a ted tohle... asi se jim libylo, ze to je v holote a zachovaly to pak budi dojem, ze to patri nejakymu vykendovymu cepicari kterej s tim najede 3tis. rocne.... Pred barakem neni v bezpeci zadny auto. Chce to hlidanou garaz, nebo parkoviste a aspon tri zabezpecovaci prvky... Jinak nova octa bych na tebe tipoval pidi obsah s plynem, nebo prekvapis a bude to mit 220ps:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi zase mrskneme něco i do konkurence octaviaclub  co? I když účast je tam odsud nulová :)  Nikdo nás prostě nezná....

 

Correct: Tak jak vidím, Stan už to zmáknul, tak dík! ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš bych uvítal, kdyby ti co hlasují, že neví se konečně už vyjádřili, musím zajistit počet míst, alespoň zhruba, nebo to budou mít na stojáka :)

 

A Radiusi, ty jsi zklamal celou naší partu, ne jen škodovku ;)   Myslel jsem, že jsme jedna rodina a ty takhle dezertuješ....koukej přirazit s někým v dublu.... kol1

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...