Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Me navigace zahlasila: "za 200m odbocte doprava"... jenze vseci jeli, tak jsem jel taky :) a kdyz jsem bilou oktu videl, bylo uz pozde

pristi sraz spis na jare, hlavne ne leto bo tam roztaju

jinak sraz ok, fotky mam, taky nahraju a vseci co neco mate, tak to zazipujte, zaheslujte a ulozte treba na uloz.to, at si to muzem stahnout v plny kvalite

naledi:

Neco malo bylo, ale nemyslim ze to bylo nejak hrozne, kdo je ze severu cech, tak je zvyklej na horsi. Kdyz jsem citil ze auto prestava sedet, tak jsem dal nohu z plynu, zpomalilo o 20km/h a zas sedelo. Na klopenych zatackach pred Prahou jsem to po te dalnicce kulil jen 80.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jezdí kolem Jihlavy v zimě, má natrénováno. Jinak cesta na hradeckou dálnici byla horší, ale potom dálnice a jižní spojka v pohodě. Jen u bytovky jsem si musel dávat pozor na ledovku, abych si nenamlátil ústa, to by moje neuvěřila, že jsem se nebil s dehťáky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, D1 je na tohle idealni, hlavne ja jak jezdim treba do ValMezu, nebo do Opavie, tak to je masakr, aj bratislava je ok :)

stanmar, neni zac, kdyby si potreboval neco dalsiho tak klido napis ;)

Arlo, jak dopadl comming home? funguje, nebo ne? pripadne by jsme na to jeste nekdy vyhledove koukli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coming home nevim v garazich sviti svetlo tak to senzor nespustil. Kazdopadne zadni sterac funguje krasne;-) Kdyz ten coming home nebude fachat tak se nekde az budes mit cas sejdem a zkusime to poladit. Kazdopadne diky:-)

Editováno: , autor: Arlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ale tak aspon byla sranda, na tom videu je videt i ten zmatenej typek se superbem, ktery nechapal co se deje jak jsme vsichni zastavili :kol-34:

Jsem přemýšlel co to - jestli k nám patří, nebo co. Furt stál nalepený na kufru a ne a ne odjet...

Rád jsem vás všchny poznal a doufám, že příště to budu lépe zvládat časově :kol-28: .

post-74697-0-80138600-1355609455_thumb.j

post-74697-0-49887900-1355609486_thumb.j

Editováno: , autor: DuK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už jsem taky v Muscatu....namrzlo tu není....přesto ti namrzlí Arabi měli zpoždění tři hodiny na letu, co trvá hodinu deset...vzhledem tomu, že je tady pět ráno a v osm vstávám, lehce vám všem závidím....ach jo, dobrou...nevím, čím budu ráno přemýšlet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jozzi: čekali jsme jestli se neobjevíš, na stole jsi měl načepovanou kofolu a ty nikde :D

s tou kofolou jsi mě dostal , ja na ni mam přirozenou zavislost , jsem ji odkojeny amam dojem že misto mě nakonec pohřbit tak mě naloži do sudu , samosebou plneho kofoly :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Radiusi mrkni na tyhle stranky origo lampy zadek FL 997,-kč/ks http://www.cc-autodily.cz/svitilna-zadni-leva-14_14

Ps už jsem tady par veci kupoval a vse vzdy OK. :-)

Dik covece, a je to fakt origo? Ma tam vyrazeny logo a seriak? U tech svetel se toho fakt bojim a dle cisla dilu bych tam mel mit

http://www.cc-autodily.cz/svitilna-zadni-leva-5-5

A lze teda vyndat stary pred fl a zandat novy fl a nejsou potreba zadny upravy? Hledal jsem odpoved hodinu na foru a googlu a nikde nic.

R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...