Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Moje auto po 90 km bude vypadat na srazu asi dost nemytě, na podzim jsem mu dal to nejlepší v naší myčce včetně horkého vosku, ale dnes je z něho kupa sněhu. Do práce jezdím raději na kole, než to auto vykopu( mám vyhrazené parkovací místo venku u bytovky), jsem v práci, těch 2,3 km dám i v mrazu, autem to je městem 3,1 km , samej otravnej cyklista a měšťáci za každým keřem, prostě děs :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plechace poklice uz nikdy, po prvni sezone mi poklice vybrousily na par mistech lak a hned to rezlo.... obrousil jsem to, natrel a uz nikdy vic...

PS:

ja ted vystrikaval nekvalitni zimni smes, takze ja mam auto jak po vykoupani v pene, hur uz nikdo vypadat nebude, na cernem aute bile tecky, ktera zmrzne a bude to nadhera :D a jak smrdi jeste k tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu muset omezit lehce sobotní program (dostal jsem minulý víkend darem poukázku - ve 13:55 musím být na Kačerově), bohužel se mi nepodařilo to posunout... Přijet přijedu, ale budu muset okolo 13h zbaběle uniknout. :kol-80: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnesku mam auto zajebany jak jetel, max vyklepu koberce... leda ze by bylo hezky to by byla jina. Jinak to nemeju... Ps radsi mamkdyz to auto vypada nenapadne. Protoze mi prijde, ze se pak na me lepi kazdej nouma a chce zavodit a to me neba. Kort kdyz vim, ze mu stejne ujedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius : zrovna přemýšlím co se směsí v ostřiku,jaksi tuhne brzo -(dnes vyšel test v SM a já mám jednu z těch co sice nejsou obsahově špatné,ale brzo tuhnou ), už při -12 nic moc..

DuK : je mi to jasný,taková akce se neodmítá

Pořešíme třeba na srazu :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napadaji me 3 moznosti

1) nechat ji tam

2) vystrikat

3 vycucnout

moje byla neznackova (inu nechte nakoupit neznale osoby) do -20 (nebyl na ni pomer redeni a pekelne smrdela po metanolu a fernetu), nalil jsem do ostrikovacu cca 2L, tak jsem doufal ze to k necemu bude, v Praze dle teplomeru bylo nejmin -7.5 a vytvrdlo to

ted jsem si koupil snad lepsi do -30 a vonavou po citronech

Jinak vymyslel to nejakej ing. nadrzka neni videt, clovek netusi kolik v ni je a je u zeme pred prednim kolem (cili prvni na rane a vpodstate co nejdal od motoru). Do feldy jsem nalil 1.5L do zimni smesi ktera prezila leto a svete div se, ve felde to nezamrzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se asi nezúčastním to vypadá.

Jsem nachcípanej, nechci roznášet bacila a teď ještě náledí k tomu, to by nemuselo dobře dopadnout.

Srázek bych nechal na jaro třeba, konec března, začátek dubna kdy se udělá vždycky na pár dnů pěkně.

Je to hned veselejší a na čistý auta se lepší kouká. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, napište mi tedy te´d všichni, kdo zítra dorazíte, abych to mohl dát trochu do kupy ;) Náledí se nebojte, nejsme začátečníci a není to ježdění po horách....Bůh ví, jestli nějaké bude.

Hurican: Vytiskni a každej to bude mít na stole před sebou ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja tez dorazim. Chtel jsem snehovou vanici, ale kdyz bude jen naledi, tak se neda nic delat :) - to by snad pri tom zavodu mohlo taky srovnat rozdily mezi TSI a MPI. Ja muzu seslapnout pedal a pomalu se rozjedu, zato TSI... ti budou muset pomalicku po lehoucku, jinak budou hrabat :p

PS:

- za sterac ano, ale doufam zadni :p, ne ten stul bude lepsi

- na snehu s benzinem pojedu poprve (zatim jsem jel jen s fabii a vubec nedrzela), s dieslem je to jinaci kafe :(, doufam ze novej majitel ji uz nerozstrelil

- bere nekdo pritelkyni / manzelku, aby byl tanec na kapote TDI? Bude vubec nejake TDI?

- jinak v Praze led je, ale to se dalo cekat, kdyz nezasnezi, tak se snih odpari a jak je chvilema kolem nuly, tak co se neodpari, to roztaje a v noci namrzne

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu, sice bych měl i jiné plány, ale tady jsem to slíbil už dávno a nejsem přizdi°°áč. Jinak ledovka dobrá, aspoň bude cesta veselejší :). Jen ještě řeším nějaké nákupy zítra po Praze, jestli brzo ráno, nebo až pojedu ze srázku. Tak doufám, že to nemáte v plánu do noci:). Jo a dělám to nerad, a slibuju že to nezneužiju(neprodám, bez svolení nepředám dál), může mi prosím hlavní organizátor poslat tel. kontakt na sebe do SZ. Nikoho z Vás osobně neznám, tak kdyby se vyskytla komplikace typu, bloudím, problém, nestíhám atd. Nemám tuto oblast Prahy a za Prahou moc najetou :). Díky a těším se.

PS: Aby řeč nestála, vezmu pár fotek z dovolených, kde jsme s autem všude byly :), tak taky něco přivezte.

PS2: U nás furt mrzne, tak to opláchnu zítra před cestou, aby to cestou vyfoukalo a doufám, že to něco neodnese.

Editováno: , autor: mirek2007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych nerad ulehl s rymyckou, musim v pondeli k zubari o sve dovolene (neslo to zrusit ani odvolat - ani zubar ani dovolena) a take dovolenou bych si rad uzil ve zdravi :)

Sedim kdyztak na druhem konci (bo v te izolaci :D)?

Kdo nevyjede z garaze ma neomluvenou absenci - muze dorazit hromadnou dopravou.

Kdo nedorazi bez predesle omluvy - ma hrube poruseni kazne.

V obou pripadech se to tresta vymazem fotek z galerie zde na foru a u hrubeho poruseni kazne navic ztrata 1000 prispevku.

PS:

- take mne napadlo vzit si kontakt na nekoho z vedeni kdo by poradil, ale netroufl jsem si pozadat, proto doufam ze budete sledovat toto vlakno, kdyztak zde budu prosit o pomoc, pac treba se s Ozim ztratime

- na zitra pripravit startovaci kabely a lano :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...