Přejít na obsah

Problémy s TWINDOOR


supsak

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

Mne aj hmlovka na veku a spiatočka nesvietila, twindoor blbol. Raz mi aj predné hmlovky naraz zhoreli, mám podozrenie, že to bolo vďaka skratu v dolámaných kábloch. Odporúčam nájsť závadu čím skôr a poriešiť to, lebo raz nemusíš otvoriť kufor. Ja som tam nadspájkoval v zlomenom mieste nové káble a potom som otváral väčšinou len celý kufor, aby sa moc neohýbali. A auto si asi chcel napísať, že je 2009? Lebo sa mi zdá, že v 2008 twindoor ešte nebol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být kabelama, ale může to být i pravým přepínačem na malé části kufru, začal bych kontrolou kabelů. -> Návod

 

U mě se to projevilo tak, že se někdy malý kufr nepřitáhl. Po troše mačkání se to chytlo. Při rozsvícení zadní mlhovky se mi otevřelo malé výko kufru, super když zrovna někam jedeš. <_<

 

Přelámané kabely se vždy budou projevovat jinak, záleží na tom, který z kabelů je poškozený a zda se navzájem dotýkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

A dnes jsem  zjistil další fakt, a to ten že prostřední tlačítko na otevření malého víka funguje normálně do doby než zmáčknu právě aby se otevřelo celé víko, v ten moment co zabliká brzda a chci zmáčknout prostřední tlačítko pro odjištění zámku a otevření tak v ten moment vubec nereaguje, ihned co se zase velké víko zajistí tak zas začne prostřední tlačítko fungovat. porádí někdo ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj neví někdo číslo toho  svazku kabelů právě sem přijel z hor a den před odjezdem kufr mrtvý ani tlačítko ani nic

Takže plnit kufr přes sedáky je paráda  

Radíte opravit vylepšit delší dráty nebo nový svazek ?

Případně kde koupit

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , číslo svazku nevim ale zkus se podivat na skoda-dily.cz ,to jo ,nam to slo aspoň otevřít ta plechova část, ale ono bude lepší to nadpojit sice ten nový je změkčení ale stoji myslim 5-7 tisic myslím a pokud máš čas tak si to nadpojíš a das si toho kabelu vic at je to volnější. My sme to napojily a od te doby nemáme problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, potřeboval bych prosím znát Váš názor, dnes jsem sundaval na Superbu 2 plastovou- chromovanou lištu na prahu kufru, musel jsem odpojit konektor se dvěma kabely, když lištu vrátil zpět a zapojil konektory přestal fungovat systém twindoor. Mohu pouze otevřít celé víko kufru a po zavření se to nepřenastaví na otevření malého kufru. Ani tlačítko výběru nereaguje. Jinak se kufr dotahuje správně. Čím to může být?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, postihlo mě také zřejmě přerušení kabelového svazku v pátých dveřích, protože nereagují na otevření (ani velké a ni malé) přímo na víku. Dálkou jde otevřít jen malé víko, ale za boha nemůžu přijít na to manuální otevření celého víka, abych se mohl začít hrabat v těch kabelech...

Někde výše je napsáno, že to jde lehce po vyloupnutí záslepek v plastových krytech pantu, ale tam jsou jen nějaké čepy na šroubování. Potáhnout ani zatlačit mi tam nic nejde. Poradí někdo jak to otevřít?

Moc díky Alda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...