Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Nevím jak ta OII, ale ta FII RS+ nejezdila ( abych se dobře vyjádřil, jezdila, bylo to normálně funkční auto, ale jen na srazy a přehlídky) to se prostě vyrobilo na sraz u jezera Worthersee a bylo, netuším kde je jim konec :) Prostě propagace ŠA.


http://www.autoforum.cz/bleskovky/skoda-fabia-rs-plus-a-octavia-rs-plus-dva-koncepty-od-worthersee/ :kol-47:

A heleme se, on to není lak, ale folie :) :)

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem byl dnes na prohlídce, tak jsme šli s prodejcem mrknout do sklad, měli tam čekanku (/auto čekající na zákazníka) černou RS kombi s chromem, červené podšití interiéru, nový splasklý volant a ejhle, sice měl už barevnou plaketku VRS ale měl jen černé podšití...

 

pak tam měli 3 ks Greenline a ten zadní spojler je naživo opravdu moc pěkný - na tmavé barvě bomba, na bílé, trochu moc výrazný ten černý konec....

 

1935116_.jpg

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky tohoto auta z Michaloviec jsem tu kdysi už dával 

 

10259813_641278419282627_145894586108079

 

10325314_641255122618290_814271722462325

Musím uznat, že toto auto vypadá moc pěkně. Koukal jsem sundané znaky vzadu, černý znak...taky jsem o tom přemýšlel, ale ohledně sundání nápisu na pátých d. mě pár lidí zrazovalo, prý je to tam optisklé do barvy a navíc se to pak špatně dává zpět, pokud by to bylo potřeba (při vracení leasingovce). Ještě by mě zajímalo, jestli je to mat, nebo to dělá fotka...(omlouvám se pokud se to tu už někde rozebíralo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fólie, tuším že Cjoctavian nebo kdo toho člověka zná...

 

já jsem fotky stáhl z facebooku  majitele, měli jsme jednoho společného člověka v přátelích ...

 

stojí za to si ty fotky vygooglit na kolika fórech ty fotky jsou zveřejněny... ale jen ty dvě co jsem dal sem a na briskoda.net ta třetí není nikde

 

toto je ta třetí fotka

 

10259960_641217905955345_441747006523090

 

a tato jak vypadala před:

 

1535631_591183977625405_675555122_n.jpg?

 

edit: a zde šťastný to majitel

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...